جهانی سهام ارتجاعی ضرر و زیان به چین تلاش می کند تا به آرامش Coronavirus اضطراب

وال استریت گرفته بود به راحتی و در کمال تعجب جامد خواندن از آمریکا ساخت .

آسیایی, سهام منعکس روز سه شنبه با بازارهای معکوس برخی از قبلی خود را غوطه در میان رسمی تلاش برای آرام کردن ویروس ترس اگر چه احساسات شکننده باقی مانده با نفت نزدیک 13 ماه اخیر رسید. تعداد کل coronavirus مرگ و میر در چین رسیده 425 تا پایان روز دوشنبه از 20,438 موارد است. بانک مرکزی چین آب گرفتگی اقتصاد با پول نقد در حالی که پیرایش برخی از کلید میزان وام دهی اما تحلیلگران گمان بیشتر باید انجام شود برای جبران اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن افزایش یافت 1.0% رهبری دستاوردهای در کره جنوبی و استرالیا است. ژاپن Nikkei inched 0.1%. “با توجه به این میزان از خاموش شدن ناگهانی در چین و همچنین افزایش سریع virus است که به احتمال زیاد از طریق ادامه مارس یا آوریل ضربه قابل توجهی به چین و منطقه ای رشد است که به احتمال بسیار زیاد” گفت: JPMorgan اقتصاددان یوسف لاپتون.

اخبار مرتبط

“ما می توانیم فرض کنیم که در علاوه بر این به پل زدن هر بودجه تنش سیاست های مالی نیاز به ramped تا برای حمایت از رشد پس از سرایت می شود تحت کنترل است.” شانگهای کامپوزیت تخت ایستاده بود در اندکی متلاطم اوایل معاملات در حالی که رنگ آبی تراشه CSI300 بازگشت 0.9% یک روز پس از تقریبا 8% اسلاید در روز دوشنبه به بازار از سر گرفته شد از سال جدید قمری تعطیلات. هانگ سنگ در هنگ کنگ پیشرفته 0.7%.

“مقامات چینی ارائه شده اند بسیاری برای حمایت از بازارهای مالی است. وجود دارد یک سطح از اطمینان که تار و مار نمی خواهد اجازه رفتن بسیار بیشتر از لازم” کریستی قهوهای مایل به زرد و سر از بازارهای استراتژی برای آسیا در بانک ملی استرالیا در سنگاپور است.

“این می تواند به اثبات می شود اگر ما می بینیم بدتر اخبار و یا نشانه کمی از رسیدن به مهار این (coronavirus) وضعیت,” او اضافه شده است. در تلاش برای جلوگیری از تار و مار چین دولت مورد حمایت اوراق بهادار بار منتشر شده op-ed در روز سه شنبه به درخواست های سرمایه گذاران را به وحشت.

که به دنبال حرکت های چین اوراق بهادار تنظیم کننده روز دوشنبه به منظور محدود کردن فروش و جلوگیری از مدیران صندوق فروش سهام مگر اینکه آنها در صورت سرمایه گذار redemptions با توجه به انتخاب. E-Mini آتی برای شاخص S&P 500 به دست آورد 0.3% گسترش 0.7% گزاف گویی یک شبه حتی پس از ناامید کننده درآمد نتایج حاصل از الفبا, Inc.

وال استریت گرفته بود به راحتی و در کمال تعجب جامد خواندن از ایالات متحده آمریکا تولید و به پایان رسید دوشنبه با افزایش از 0.5% در حالی که S&P 500 به 0.7 درصد و نزدک 1.3%. “این فقط یک نمونه واژگونی پس از یک سقوط بزرگ. مبهم نگرانی در مورد ووهان ویروس هنوز وزن در سهام ایالات متحده گفت:” Masanari Takada صلیب دارایی استراتژیست در Nomura Securities در توکیو.

کارخانه فعالیت دوباره در ماه ژانویه پس از عقد قرارداد برای پنج ماه متوالی در میان افزایش میزان سفارشات جدید. ISM شاخص رز به 50.9 که بالاترین سطح از ماه ژوئیه از یک upwardly تجدید نظر 47.8 هر چند این بررسی در نظر گرفته شد قبل از گسترش ویروس به صورت جدی. خوش بین گزارش درآورده اوراق قرضۀ ده تا از عمیق ترین سطوح و به دلار ایالات متحده نسبتا بلند است. در اوایل آسیایی, تجارت, نفت, معاملات آتی برگزار متوسط ارتجاعی, یک روز پس از افتادن به کمترین میزان در بیش از یک سال به عنوان coronavirus شیوع محدود تقاضا چینی.

قیمت نفت خام برنت اضافه 0.5% کاهش به $54.73 در هر بشکه رسید در حالی که خام ایالات متحده به دست آورد 0.7% کاهش به $50.44. یک نوار از کالاها از مس به سنگ آهن پیوست, نفت در دامپستر میان ترس کشیدن در صنعت چینی و سفر را به شدت محدود کردن تقاضا برای سوخت و منابع است.

به دالیان کالا و ارز را معامله سنگ آهن قرارداد آتی انقضای در مه, غلت بیش از 5 درصد در اوایل تجارت است. در بازار ارز دلار firmed به 108.66 ین از یک شبه کم از 108.30 در حالی که یورو پژمرده کسری به $1.1059 اما همچنان به خوبی در اخیر بطور دنج قرار گرفتن محدوده.

در برابر سبد ارزهای دلار bounced بازگشت به 97.837 از یک آبشخور 97.406. استرلینگ بود پرستاری زخم های آن در $1.2987 داشتن ریختن 1.6% یک شبه: وقتی دولت بریتانیا گذاشته سختی باز کردن موضع برای آینده تجارت ایران با اتحادیه اروپا پس از آن خروج از بلوک هفته گذشته است.

سقوط پاک همه دستاوردهای ساخته شده پس از بانک مرکزی انگلیس تصمیم هفته گذشته به نگه داشتن نرخ بهره در خود نگه دارد.
نقطه طلا شد در $1,576.34 دلار در هر اونس از بالای $1.591.46 به عنوان دلار firmed و پناهگاه امن تقاضا مشکلاتی روبرو است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر