جهانی Covid-19 موارد نزدیک به 10 میلیون علامت

Covid-19 نفر در سراسر جهان عبور از 9.9 میلیون مارک در یکشنبه, با توجه به گزارش.

تعداد Covid-19 موارد ثبت شده در سراسر جهان بود در 9,984,111 در صبح روز یکشنبه با توجه به جان هاپکینز ردیاب. تعداد کل Covid-19 مرگ و میر گزارش شده بود در 4,98,841.

این نقطه عطف می آید در نور از یک سنبله در موارد در آمریکا همراه با تجدید حیات در موارد در کشورهایی که قبلا به نظر می رسید به پهن کردن منحنی. به گفته کارشناسان وجود دارد می تواند یک تکرار الگوی در نظر عفونت های گزارش شده در ماه های آینده و به 2021 رویترز گزارش داد.

از موارد ثبت شده تا کنون و آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و اروپا هر حساب برای حدود 25 درصد از موارد است. آسیا و خاورمیانه به حساب 11 درصد و 9 درصد از موارد به ترتیب با توجه به گزارش رویترز.

ایالات متحده اختصاص بیشترین تعداد از موارد با 2,510,281 عفونت های ثبت شده تا کنون با تلفات به مقدار 1,25,539 به هر جان هاپکینز ردیاب.

بالاترین تک-بعد سنبله در هند

هند روز شنبه با ثبت بالاترین تک-بعد سنبله در موارد روز شنبه با 19,900 عفونت های ثبت شده در 24 ساعت. کل شمارش شد و در 5,28,859 اتحادیه وزارت بهداشت داده ها نشان داد در روز شنبه. میزان بهبودی, اما, نیز افزایش یافته است به 58.56 درصد است.

هشت متحده — Maharashtra, Tamil Nadu, دهلی نو, Telangana, Gujarat, اوتار پرادش آندرا پرادش و غرب بنگال — کمک 85.5 درصد از فعال مورد بار Covid-19 و 87 درصد از مجموع مرگ و میر در کشور, وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) گفته بود.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در اوایل این هفته هشدار داد در برابر جهانی سنبله در موارد.

مایک رایان مدیر اجرایی که اورژانس برنامه گفته بود که بسیاری از کشورها در شمال و جنوب و مرکزی امریکا هنوز در حال مبارزه با بی سابقه جامعه انتقال است. او گفت: این بیماری همه گیر است هنوز رتبهدهی نشده است به اوج خود رسیده و در بسیاری از کشورها در آمریکا.

یک که رهبری ابتکار به نام قانون-شتاب دهنده این است که مسابقه به درایو واکسن تولید آن را در دسترس به میزان بیشتری در هنگام تایید شده است. سلامت آژانس خواست دولت و بخش خصوصی خیرین برای کمک به بالا بردن $31.3 میلیارد دلار در 12 ماه آینده به منظور توسعه و ارائه تست درمان و واکسن برای Covid-19.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *