جهانی Covid-19 موارد در 1.6 میلیون

تعداد موارد تایید شده رسیده است که نزدیک به 1.6 میلیون نفر در سطح جهان با 95,511 مرگ و میر به عنوان روز جمعه با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و خبری بلومبرگ. رهبران از آلمان به استرالیا و نیویورک خواست ساکنان به رعایت محدودیت به عنوان یک آخر هفته عید پاک جشن برچسبها.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آمریکا تمدید آن هیچ بادبان سفارش برای تمام کشتی های کروز.

CDC وجود دارد گفت: 100 کشتی کروز در دریای خاموش ما سواحل با 80,000 خدمه در هیئت مدیره. بیست و کشتی در بندر یا لنگرگاه در آمریکا شناخته شده و یا مشکوک Covid-19 در میان خدمه, به گزارش آژانس بیانیه.

ایتالیا و اسپانیا در حال آماده سازی برای چند هفته بیشتر از مستندات در حالی که هند بیشتر محکم اقدامات است.

آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس و یکی از ما مقامات بهداشت گفت که بازگشایی اقتصاد کشور لولا در دولت دیدن عمده جوامع در پایان از شیوع کروناویروس و در حال توسعه درمان برای این بیماری در میان دیگر موانع است.

تایلند

تایلند تایید کرد یکی بیشتر مرگ و میر از coronavirus در نظر گرفتن مجموع تلفات به 33 با توجه به Taweesilp Witsanuyotin سخنگوی Covid-19 مرکز.

جدید 50 نفر, 27 نزدیک مخاطبین قبلا مورد تأیید و 4 از گسترش آزمایش در پوکت. تعداد کل موارد است که در حال حاضر در 2,473.

استرالیا

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون خواست استرالیایی به در خانه باقی می ماند بیش از شکستن عید پاک در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. استرالیا تا به حال 6,152 تایید موارد Covid-19 در سیدنی با 100 اضافه شده قبل از 24 ساعت با توجه به دولت است.

چین

چین گزارش 42 اضافی تایید coronavirus موارد در روز پنج شنبه با 38 از آنها از خارج از کشور با توجه به بیانیه ای از این کشور را ملی کمیسیون بهداشت. از تایید موارد 14 بودند زودتر به عنوان طبقه بندی شده بدون علامت. همانطور که در آوریل 9, چین 1,097 بدون علامت coronavirus موارد تحت آزمایشات پزشکی.

ایتالیا گزارش داد تعداد بیشتری از جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر به عنوان نظر دولت توسعه ملی مستند. حفاظت مدنی مقامات گزارش 4,204 موارد جدید از 3,836 یک روز پیش از آن. ایتالیا ثبت شده 610 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته در مقایسه با 542 روز قبل از. مجموع تلفات رسیده 18,279. نخست وزیر جوزپه کونته در حال آماده سازی برای گسترش ملی مستند است که به پایان می رسد مارس 13 برای دو هفته دیگر گفت: مقامات.

ایالات متحده

در ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی’ رئیس, Anthony Fauci گفت:” “من معتقدم که ما در حال رفتن به دیدن یک رکود و بینی بیشتر شبیه 60,000 از 1,00,000 به 2,00,000.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im