برق امید آتش بازارهای مالی حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر تصویب 10,000

Financial بازار افزایش یافت سهشنبه در برداشت سرمایه گذار که کروناویروس در حال گسترش است آهسته تر و این که آمریکا ممکن است به زودی حرکت فراتر از بدترین اثر است.

هر سه عمده شاخص های سهام به دست آورده حداقل 7 درصد.

میانگین صنعتی داو جونز صعود سریع با افزایش 7.73% و یا بیش از 1,600 امتیاز.

تشویق اخبار آمد از نیویورک, کانون آمریکا شیوع. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: میزان مرگ و میر در نیویورک مانده است “به طور موثر تخت” برای دو روز گذشته.

“این اولین بار است که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای نیویورک نیوجرسی و ما امیدواریم که این روند ادامه” جراح عمومی جروم آدامز گفت: در اخبار CBS “اما آن را به این معنی است که هر کس به انجام بخشی خود را.”

نیویورک هنوز هم چهره بسیاری از مرگ و میر در روزهای آینده. قریب به 3500 نفر فوت کرده اند در شهر نیویورک است. کومو اعلام کرد او را گسترش دولت shutdown از طریق مارس 29 و افزایش جریمه برای نقض اجتماعی فاصله پروتکل از $500 به $1,000 در تلاش برای اطمینان حاصل شود این بیماری را گسترش متوقف شده است.

در سراسر کشور تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تحت الشعاع 10000 و تعداد موارد افزایش به حدود 365,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. موارد جدید به نظر می رسد که وارد کردن هر چند coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx هشدار داد که آخر هفته را داده است که گاهی اوقات کمتر قابل اعتماد در روزهای هفته.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در نشست خبری روز دوشنبه گفت: “فوق العاده ای از نور در انتهای تونل” به دلیل چشم انداز درمان و واکسن.

اما وجود دارد تاریک روزها و هفته های اجتماعی فاصله جلوتر مقامات کاخ سفید گفت. “ما می دانیم که ما در آغاز یک هفته دشوار برای آمریکا” گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس. Birx اضافه شده است که مردم باید “تحکیم” سفر به فروشگاه های مواد غذایی به حداقل رساندن سفرهای خارج از خانه های خود.

تأکید بر خطر ناشی از ویروس این خبر که نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های دوشنبه خود را به عنوان COVID-19 علائم بدتر شده است. 55 سال نخست وزیر خود پرسید, وزیر امور خارجه, دومینیک Raab به deputize در حالی که او ناتوان است.

او “یک دوست بسیار خوب من و یک دوست برای ملت ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از جانسون. جانسون تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است قرار داده شده است بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به تنفس او که از دوشنبه شب.

چندین کشور اروپایی از نقل مکان به سهولت همه گیر محدودیت نشانه ای از امید است که کاهش تلاش کرده اند و این که در اوج است به احتمال زیاد به تصویب به زودی. جمهوری چک اجازه خواهد داد که بیشتر کسب و کار خرده فروشی به باز شروع پنج شنبه و اتریش گذاشته برنامه اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار به بازگشایی در هفته آینده. دانمارک را بازگشایی مهدکودکها و مدارس در هفته آینده.

ویسکانسین در ضمن چهره یک ترکیب انتخاباتی و بهداشت عمومی شکست. دادگاه عالی ایالت در روز دوشنبه به پایین زده رژیم صهیونیستی است. تونی Evers اجرایی منظور در روز قبل از آن که تاخیر در شخص رای گیری در روز سه شنبه اولیه ریاست جمهوری انتخابات. Evers بود و تلاش برای جلوگیری از رسم مردم در مراکز رای دهی در افزایش خطر ابتلا به ویروسی انتقال است.

دیوان عالی ایالات متحده مسدود شده و تلاش برای قبول رای گیری غایب رای شهریور پس از مقدماتی انتخابات است. رای غایب تعیین شد پذیرفته شود تا مارس 13 اما در حال حاضر باید شهریور با 7 آوریل.

“گسترش تاریخ است که توسط رای گیری ممکن است بازیگران با رای دهندگان — و نه فقط دریافت شده توسط کارمندان شهرداری اما بازیگران با رای دهندگان — برای اضافی شش روز پس از برنامه ریزی روز انتخابات اساسا تغییر ماهیت انتخابات” دیوان عدالت برت Kavanaugh گفت: در نظر برای 5-4 اکثریت در روز دوشنبه.

دوشنبه بازار مالی خروش آمد و با وجود مشکل بیشتر برای اجرای یک بخش کلیدی از کنگره تسکین بسته است. اصلی کسب و کار کوچک نجات و اندازه گیری بیش از $350 میلیارد دلار در بخشایش وام است که با تاخیر به این دلیل که کسب و کار کوچک مدیریت سیستم برای پردازش وام های بانک های شکست خورده دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن رد موانع و گفت: “آن را واقعا به خوبی انجام … زن و شوهر از اشکالات, اشکالات جزئی که در حال حاضر شده است به مراقبت از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im