بیشتر کمک های مالی به دولت برای کمک به آنها در مقابله با شیوع کروناویروس: کنگره به مرکز

Congress, coronavirus outbreak, Supriya Shrinate, COVID-19 pandemic, GST revenue, latest news on coronavirus outbreakکنگره سخنگو گفت متحده بر خلاف دولت مرکزی لازم نیست به اندازه کافی سرمایه و منابع مالی در اختیار خود دارد.

کنگره در روز شنبه به دادگاه تجدید نظر به دولت مرکزی برای توانمند سازی متحده در مبارزه خود را در برابر coronavirus با ارائه آنها را با بیشتر منابع مالی و منابع است. کنگره سخنگوی Supriya Shrinate گفت: این مرکز نیز باید دولت در هیئت مدیره در حالی که در حال تحول استراتژی برای مبارزه با این بیماری کشنده است.

“ما در مورد تعاونی فدرالیسم. زمان آن رسیده است که ما باید راه رفتن صحبت کنید. این مرکز باید متحده همراه با آن توانمند سازی آنها را با ارائه آنها را با بیشتر منابع مالی و منابع است. آن است که تنها زمانی که ایالات متحده قادر هستند و زمانی که این مرکز غیر متمرکز است که ما می توانیم پیروزی در این جنگ در برابر coronavirus,” او گفت:.

اخبار مرتبط

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو, او گفت:, متحده در خط مقدم مبارزه با کروناویروس در حالی که پیاده سازی و اجرای سیاست های مختلف بر روی زمین است. کنگره رهبر گفت: این مرکز باید با ارائه Rs یک لاخ کرور به متحده برای مبارزه با COVID-19 علاوه بر انتشار در انتظار GST غرامت از 42,000 تومان کرور روپیه به دولت با اثر فوری.

“ایالات متحده در این زمان در حال مواجهه با بزرگترین بحران مالی در مبارزه با ویروس. دولت مرکزی باید با ارائه یک تومان 1 لاخ کرور بسته متحده برای مبارزه با COVID-19” او گفت. Shrinate گفت: با وجود اطمینان از GST درآمد که قرار بود به جبران متحده توسط دولت مرکزی تا به حال انجام نشده است. او همچنین به افزایش تقاضا برای ارائه وام به کشورهای در صفر درصد بهره و خواست بانک مرکزی هند (RBI) برای فعال کردن امکانات از جمله در مشورت با دولت مرکزی است.

کنگره سخنگو گفت متحده بر خلاف دولت مرکزی لازم نیست به اندازه کافی سرمایه و منابع مالی در اختیار خود دارد. تقاضا اجازه می دهد تا کامیون های حامل کالاهای اساسی رشته در مرزهای دولتی نیز ساخته شده است برای کمک به حفظ زنجیره تامین در کشور است که منجر به کمبود و در نتیجه افزایش قیمت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im