وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: فدرال کمک ها باید به خانواده نیست مدارس, اگر مناطق حاضر به باز کردن این سقوط در میان coronavirus بیماری همه گیر.

DeVos ابراز پشتیبانی قوی برای سقوط بازگشایی مدارس با حمایت از رئیس جمهور تهمت و بیشتر توضیح او استدلال در مصاحبه ای در روز یکشنبه.

“نگاه آمریکا, سرمایه گذاری در آموزش و پرورش یک وعده برای دانش آموزان و خانواده های آنها” DeVos گفته فاکس نیوز یکشنبه میزبان کریس والاس. “اگر مدارس در حال رفتن به بازگشایی و نه تحقق آن وعده آنها نباید دریافت وجوه. سپس آن را به خانواده ها تصمیم به رفتن به یک مدرسه که در حال رفتن به ملاقات آن وعده.”

“این یک وعده به مردم آمریکا است. بیایید به دنبال از طریق در وعده,” او اضافه شده است.

DeVos قبلا طعنه defunding مدارس که نمی بازگشایی این سقوط. در حالی که در واقع انجام است که انتظار بعید است چرا که بودجه کنترل کنگره توصیه به تغییر پول از مدارس به والدین در آینه وزیر آموزش و پرورش حمایت کوپن مدارس که ارائه دهندگان دلار به خانواده هایی که با درآمد آستانه بنابراین آنها می توانند فرزندان خود را به خصوصی یا مدارس اگر آنها ناراضی محلی خود سیستم مدارس عمومی.

آیا مدارس می توانند با خیال راحت باز پاییز است که مرکز بحث باعث تهمت را نیز تهدید به خودداری از بودجه فدرال به مناطق که حاضر به طور کامل باز است.

یکشنبه, ایالات متحده گزارش شده بود بیش از 3 میلیون نفر از coronavirus و نزدیک شدن 140,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی