‘به آنچه که ما می توانیم’: کالیفرنیا زندانیان کوک از 1200 ماسک صورت برای

یک گروه از زندانیان در یک زندان کالیفرنیا در بر داشت یک راه برای بازگشت به جامعه در حالی که شربننج خود را دوخت.

زندانیان در جنوب پلاسر زندان هم دوخته بیش از 1200 ماسک صورت برای عموم به پوشیدن آنها به عنوان کار برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. پلاسر شهرستان کلانتر دفتر برجسته تلاش های ساخته شده توسط زندانیان در زندان است.

“ما افتخار در کار ما زندانیان زن انجام داده اند و همچنان به انجام این کار!” دفتر نوشت در یک پست در Facebook بیش از آخر هفته.

این دفتر همچنین با ارسال یک ویدئو از نحوه ماسک ساخته شد. مگان قهوه ای, یکی از زندانیان که منجر به آموزش او گفت: قدردانی از این فرصت برای کمک به جامعه گفت: “با تشکر از شما برای اجازه دادن به ما دادن.”

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن تغییر ارشاد در پوشیدن ماسک صورت در طول coronavirus همه گیر و خواست مردم برای شروع پوشش چهره خود را در حالی که در. در حالی که هدایت تنها معطوف به تازگی وجود دارد در حال حاضر با کمبود ماسک یکبار مصرف, ترک بسیاری از بدون دسترسی به یک صورت پوشش. کلانتر دفتر اشاره کرد که همه ماسک اهدا شد در کمتر از 24 ساعت و گفت: در آینده تاریخ توزیع خواهد شد که این زندانیان باید بیشتر ماسک آماده است.

کالیفرنیا چهارم-بزرگترین شیوع کروناویروس در ایالات متحده است. همانطور که از صبح روز سه شنبه دولت تا به حال بیش از 16,000 تایید موارد coronavirus و 388 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de