مجلس نانسی پلوسی است و گرفتن گرما از مردی که برگزار شد و موقعیت خود را بیش از 20 سال پیش برای ضربه زدن به رئیس جمهور تهمت اقتصاد.

این بود گزارش داد اوایل این هفته که پلوسی را تشویق کرده است آمریکا در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن مناطق به اتخاذ استراتژی متقاعد کردن رای دهندگان که تهمت اقتصاد است که به عنوان قوی به عنوان رئیس جمهور ادعا می کند. با این حال سابق مجلس نیوت گینگریچ معتقد است اقتصاد است و نه در بالای لیست از مسائل دموکرات ها باید متمرکز بر.

“این است که مانند چیدن یک گرانیت کوه و در حال اجرا سر در به آن را با سر خود را” گینگریچ که چراغ اتاق از 1995-1999 گفت: فاکس نیوز در روز چهارشنبه. “کسی که فکر می کند پاره کردن دولت از اتحادیه باهوش است, من فکر می کنم واقعا عمیقا از تماس با واقعیت و این حمله جدید در اقتصاد خواهد بود.

“آنها می تواند یک مبارزه خوب در بهداشت و درمان. که باعث می شود برخی از حس. آنها می تواند یک مبارزه خوب در آموزش و پرورش اصلاحات” جمهوریخواه سابق کنگره از گرجستان ادامه داد. “اما پس از رفتن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چه شده است یک دوره قابل توجهی که در آن … چیزی شبیه به 65 درصد از همه آمریکایی ها احساس می کنند باید پول بیشتری به آنها بهتر است.

“به اجرا در می گویند و به آنها” نه شما بیش از حد احمقانه به درک چقدر بد اقتصاد است’ doesn’t اعتصاب من به عنوان بسیار خوب salesmanship,” گینگریچ گفت:, و اضافه کرد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد است “whacked” ایده.

اخیر گالوپ نظرسنجی نشان داد که 61 درصد از مردم نظر خود را “بهتر” از آنها سه سال پیش زمانی که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن هیلاری کلینتون در انتخابات 2016. بعلاوه بیشتر مردم به تهمت اعتبار برای زمان قدرت اقتصاد از رئیس جمهور سابق باراک اوباما با توجه به یک نظرسنجی منتشر شده در اوایل این ماه نشان می دهد که خوشبینی اقتصادی رسیده 44 سال به بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im