گینگریچ انتقاد پلوسی: او را تبدیل به نفرت’

سابق مجلس نیوت گینگریچ ناودان جاری مجلس نانسی پلوسی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار اقدامات او “نفرت.”

“من فکر می کنم [میچ] مک کانل هر دو در گرفتن تمام قضات از طریق و در این بسته کمک از طریق, است با شکوه” گینگریچ گفت: رادیو میزبان هیو هویت پنج شنبه. “او فوق العاده, یکی از مهم ترین رهبران مجلس سنا در تاریخ آمریکا است.”

“من فکر می کنم پلوسی تبدیل به نفرت. من فکر می کنم که نظر او روز دیگر مقایسه جمهور تهمت به Nero جزئی در حالی که رم سوخته بود, فقط, کاملا, کاملا مسئولانه نادرست و مقابله با آنچه آمریکایی ها نیاز دارند. آمریکایی ها نیاز به گرد هم می آیند برای شکست دادن ویروس,” او گفت:.

گینگریچ در ادامه برای اضافه کردن که “خرده سیاستمداران” که “پارگی کشور جدا نیست و آنچه نیاز دارید در حال حاضر.

“آنها نمی نیاز به خرده سیاستمداران تلاش برای پارگی کشور از هم جدا و یا برای که ماده خرده newsmen در این کنفرانس مطبوعاتی در تلاش برای پارگی کشور جدا” سابق گرجستان کنگره اضافه شده است. “ما نیاز به کشف کردن چگونه ما می رویم به صرفه جویی در زندگی آمریکایی, ضرب و شتم, ویروس, و کمک به بقیه سیاره ضرب و شتم ویروس و نانسی پلوسی مطلق منفی شکل کشیدن پایین کشور است.”

گینگریچ اشاره شده نظر از پلوسی در اوایل این هفته هنگامی که او نسبت ناروا به امپراتور روم نرو که معروف fiddled در حالی که شهر سوخته است.

“من نمی دانم آنچه دانشمندان می گویند به او. من نمی دانم چه دانشمندان به او گفت: زمانی که این رئیس جمهور در این مورد می دانم و آنچه از او می دانید ؟ آنچه او می دانیم و هنگامی که او آن را می دانم؟” پلوسی گفت: به سی ان ان جیک Tapper. “که برای یک پس از عمل بررسی است. اما به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند.”

پلوسی در زمان یکی دیگر از شات در دولت در MSNBC شنبه هنگامی که او ادعا کرد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل “نمی توانید مسئولیت رسیدگی به” کار خود را پس از او پیشنهاد استیضاح نقش مهمی در منحرف کردن دولت از واکنش سریعتر به coronavirus نگرانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد که در نتیجه در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر.

“من قطعا اختصاص داده شده زمان کمی برای فکر کردن در مورد آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اما قطعا, من حدس می زنم من فکر کردم از آن. و من فکر می کنم من احتمالا عمل — من نمی فکر می کنم من انجام داده اند بهتر است من نبوده است استیضاح ، و من فکر می کنم که یک ادای احترام به چیزی. شاید این یک ادای احترام به من. اما من فکر نمی کنم من می خواهم عمل کرده ام هر گونه متفاوت و یا من فکر نمی کنم من می خواهم عمل کرده ام هر چه سریعتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im