رئیس جمهور تهمت فدرال اجرای قانون باتلاق این هفته می تواند ردیابی ریشه های آن را بیش از دو سال به نیروی انسانی تصمیم گیری ها و توصیه های ساخته شده توسط تیم انتقال برای وزارت دادگستری.

دادستان کل سابق جف جلسات است یک بار دیگر در حال سرزنش باعث تهمت سردرد 15 ماه پس از او را ترک کرد و به عنوان او در حال حاضر اجرا می شود برای به دست آوردن قدیمی خود را بسازید در آلاباما.

در این روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح به پایان رسید و در تبرئه بعدی درگیری های سیاسی متمرکز دادستان کل ویلیام Barr وزارت دادگستری و اینکه آیا تهمت اهرمی آژانس ميرسيم به بحث تحقیقات به رقبای سیاسی خود در حالی که چرخاندن این سیستم برای حفاظت از متحدان خود را در مواجهه با زمان در زندان است.

Undergirding تقلا از جنگ بیش از مورد راجر سنگ دیرین محرم از رئیس جمهور بود که به اتهام دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری است که این درگیری بیش از آمریکا وکیل است که ریاست آن بر پرونده و دادستان از دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران که ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

جسی لیو که به رهبری باراک اوباما برای ناحیه کلمبیا تا دو هفته پیش مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهاد جملات طولانی در برابر تهمت همکاران مرتبط با مولر دو سال تحقیق اما همچنین کاهش تقاضای معاملات و کاهش موارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان. به عنوان مثال اخیر آمد جمعه سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe فرار سایه تحقیقات جنایی.

منتقدان می گویند لیو تا به حال یک دستور کار در برابر رئیس جمهور که توسط دفتر او تصمیم حتی پس از خروج.

“او استخدام کرده است برخی از دستیار وکلای آمریکا که venomously خصمانه به تهمت و مشاهدات خود را از عدالت در سال گذشته است. این باعث می شود من تعجب می کنم که آنچه در جریان است وجود دارد” Christian J. Adams سابق وزارت دادگستری وکیل در دوران بوش و اوباما دولت که در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور و مشاور عمومی از منافع عمومی حقوقی بنیاد گفت: واشنگتن آزما.

لیو ترک پست خود در ایالات متحده به دفتر دادستان دو هفته پیش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته او را به معاون امور تروریسم و جرائم مالی در وزارت خزانه داری اما نامزدی کشیده شد قبل از پنج شنبه شنوایی قبل از سنا بانکداری مسکن و امور شهری کمیته. او سپس به ارائه استعفای او به وزارت خزانه داری موثر شنبه.

Barr شده است ابزاری در راه او را برای نامزدی قبل از انتخاب خود را مشاور ارشد تیموتی درخت روغن قلم به اقدام آمریکا وکیل در سی

لیو, 46, اولین ها شنود گذاشته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 به سر تا بزرگترین باراک اوباما در این کشور است. نامزدی در میان دیگر وکلای آمریکا و DOJ, توصیه های پرسنل به جلسه آمد و پس از اینکه بخشی از وزارت دادگستری انتقال تیم به رهبری برایان Benczkowski چاک کوپر و اد Haden به واشنگتن آزما یاد کرده است.

Benczkowski یک حرفه ای وکیل در وزارت دادگستری شده است و در آن بخش جنایی برای دهه گذشته به عنوان به خوبی به عنوان یک سابق هیات مدیر کمیته قضایی مجلس سنا. Haden قبلا مشاور رئیس برای جلسات پشت در کاپیتول هیل. کوپر بود و جلسات شخصی مشاور سابق سناتور آلاباما بود و دادستان کل.

“من نمی دانم که کلام در گرفتن [لیو] که, کار, اما من نمی دانم که جلسات بسیار صریح در مایل طول عمر دادستان و البته در آن زمان او واقعا تنگ با رئیس جمهور” یک منبع آگاه از DOJ انتقال گفت: واشنگتن آزما. “او می تواند هر کسی او را می خواستم.”

جلسات سقوط کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 زمانی که او recused خود را از روسیه بررسی شد که به دنبال بالقوه روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مسکو است. رئیس جمهور بارها و بارها berated خود را پس از آن-دادستان کل برای تصمیم گیری. جلسات استعفا داد و در نوامبر 2018 و 2019, مولر نتیجه روسیه بررسی داشتن هیچ توطئه جنایی.

در طول جلسات تصدی توصیه های دیگر سرازیر شد از جمله جودی شکار شد که جلسات این هیات از فوریه 2017 تا اکتبر آن سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد شکار حرفه ای, DOJ, وکیل پس از سال 1999 به عنوان دستیار دادستان کل در DOJ مدنی را بدست آورد و او تایید شده توسط سنا در ماه اوت سال 2018 است.

شکار در طول زمان خود را به عنوان جلسه را رئیس ستاد نقش کلیدی که واشنگتن آزما آموخته است در متقاعد کردن جلسات به recuse خود را از روسیه بررسی است.

راشل با نام تجاری یکی دیگر از توصیه های ارسال شده به جلسات به تصویب همراه برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که جوانه زده از DOJ انتقال تیم. او منصوب شد شماره 3 موقعیت در وزارت دادگستری به طول انجامید اما فقط یک سال در بخش قبل از ترک پست.

نام تجاری, 46, با توجه به وزارت دادگستری چپ دولت را به یک سطح اجرایی کار در خارج. ان بی سی نیوز گزارش داد او خارج شد چرا که او می ترسید او را خواسته می شود برای نظارت بر روسیه بررسی است.

تام ویلر, یک, ایندیانا, وکیل بود که به معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز تا به حال روی لئامت دادن کوتاه پیشرو وزارت دادگستری حقوق مدنی واحد پس از او توصیه می شود با انتقال تیم و نامزدی خود را بعدها تایید کرد.

به واشنگتن آزما رسیده به وزارت دادگستری و جلسات انتخاباتی سخنگوی پاسخ و نمی شنوند قبل از انتشار این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im