GHMC تیم برای قرار دادن تمبر, جدا کسانی که در بازگشت از خارج از کشور

آن را به عنوان قفل کردن دولت تا مارس 31, Telangana دولت به صدور یک فرمان در یکشنبه شب به کارگردانی بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) برای تشکیل تیم برای پیگیری کردن کسانی که در بازگشت از خارج از کشور پس از آوریل 1.

“وجود دارد یک تهدید بالقوه از افراد (که باید وارد از خارج از کشور) برای حمل و نقل رمان coronavirus. وجود دارد یک نیاز فوری برای ردیابی و پیگیری و اجرای خانه قرنطینه” Arvind Kumar, اصلی, وزیر به دولت گفت: در دولت سفارش (رفتن).

تیم های ویژه که شامل کارکنان از وزارت بهداشت و درمان, GHMC و ادارات پلیس را در شناسایی این افراد در سوال تغییر کسانی که با علائم به انزوا مراکز جمع آوری نمونه و ارسال آنها را برای تست.

همه آنها خواهد شد در واقع مهر و خواست به ماندن در خانه برای 14 روز. تیم هشدار به همسایگان و محلی گروه خودیاری (SHGs) به مطلع نگه داشتن آنها.

برو خواسته GHMC به مقایسه و تطبیق اطلاعات ارائه آن به دولت و همکاری با دولت واکنش سریع تیم (SRRT) به تدبیر استراتژی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تخمین زده می شود که حدود 20000 نفر را در بازگشت از خارج از کشور در راجیو گاندی فرودگاه بین المللی در اینجا. این تعداد می تواند بیشتر از حد اگر مردم فرود در فرودگاه در بنگلور چنای و بمبئی و سوار به دولت از طریق جاده.

هر چند وجود خواهد داشت هیچ تازه واردان در حال حاضر به عنوان تمام پروازهای بین المللی منع شده اند از ورود به کشور تصمیم گرفته است به پین کردن کسانی که وارد زودتر به خصوص پس از آوریل 1.

به عنوان بسیاری از 11,000 چنین مسافران شناسایی شده اند و نگه داشته صفحه اصلی قرنطینه و جداسازی هر کجا که مورد نیاز است.

دولت همچنین راه اندازی یک دولت گسترده بررسی برای شناسایی کسانی که در بازگشت از خارج از کشور پس از آوریل 1.

برچسب ها: Hyderabad, Telangana, COVID-19 رمان coronavirus بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC), قرنطینه, انزوا,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>