دریافت من از این مرحله!’: مغلوب ساختن پیشی جستن می شود CPAC سلامتی برای بلومبرگ بحث تقلید

بندر ملی مریلند — Pساکن تهمت تمسخر 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ برای لرزان بحث عملکرد هفته گذشته در نوادا است.

“او نمی دانست که چه ضربه او را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بلومبرگ طی یک سخنرانی در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در روز شنبه.

خیزان در پشت تریبون به عنوان اگر برای کوچک کردن ارتفاع خود تهمت بدستآمده خنده از مخاطب با تصور او از بلومبرگ. “دریافت کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن فریاد زد. “من از مرحله!”

جمعیت را شکست به سلامتی و شعارهای “چهار سال دیگر!”

بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک در زمان بحث دموکراتیک مرحله برای اولین بار در لاس وگاس در فوریه. 19 و به یک عملکرد است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان underwhelming.

در بحث بهداشت ، الیزابت وارن او حمله خود را برای ثبت در زنان و اقلیت مسائل.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده بلومبرگ توییتهایی و در طول تظاهرات دوبله او “مینی مایک.”

“من می خواهم به صرف 300 میلیون دلار و هیچ چیز برای آن” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن گفت: در سخنرانی خود یک واکسن در بلومبرگ برای این مبلغ گزاف از پول میلیاردر کاهش یافته است به مبارزات انتخاباتی خود را.

بلومبرگ دارای گسترده ترین آگهی های بودجه هر یک از نامزدها به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری, جاری شدن سیل در این منطقه با تبلیغات حمله به تهمت و امیدوار به شکست او در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>