آلمانی تلخیص می فرستد $162 میلیارد لایحه به چین به عنوان “Covid-19 خسارت’

یک آلمانی تلخیص و تدوین یک لایحه از $162 میلیارد که چین مدیون به برلین با توجه به پی coronavirus بیماری همه گیر. این رفته است و نه از پایین به خوبی با چین به عنوان آن را می بیند این به عنوان یک بیگانه رویکرد همانطور که در گزارش های رسانه ها.

روزنامه آلمانی بیلد به برآورد خسارت وارده بیش از $1,938 سرانه اگر آلمان تولید ناخالص داخلی می افتد با 4.2 درصد است. این تلخیص را از مبین در زیر تیتر “چه چین مدیون ما’.

 

در واکنش به بیلد بحث برانگیز قطعه سفارت چین در آن گفت: “stirs تا بیگانه ستیزی و ناسیونالیسم” و آن را “بسیار بد به سرزنش یک کشور برای یک بیماری همه گیر است که بر تمام جهان و پس از آن به طور صریح حساب اتهام چینی بدهی به آلمان است.”

Blid سردبیر جولیان Reichelt نیز chastized Chines رئیس جمهور چین برگزار شد و او را مسئول نادرست این بیماری همه گیر از آنجا که آن را ریخته در سراسر جهان است. Reichelt نیز به نام رئیس جمهور در موضوع نظارت شهروندان و حقوق با توجه به هند امروز گزارش.

این اظهارات پس از فاکس نیوز و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز پایین آمد به شدت در چین ادعا که آن سنن و بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود چین باید صورت عواقب اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای گسترش این بیماری همه گیر.

“این می تواند متوقف شده است در چین قبل از آن آغاز شده و از آن نبود و کل جهان رنج می برد به دلیل آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به خبرنگاران گفت:.

حتی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفته بود شفاف تر چین در مورد داستان منشاء ویروس “بهتر آن است که برای هر کس در جهان به منظور یادگیری از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru