آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواستار چین به شفاف تر در مورد منشاء coronavirus

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز دوشنبه خواست چین به عنوان شفاف که ممکن است در مورد منشاء رمان coronavirus با توجه به گزارش های رسانه ها.

“به اعتقاد من شفاف تر چین است که در مورد منشا داستان ویروس بهتر است آن را برای هر کس در جهان به منظور یادگیری از آن” مرکل گفت که به نقل از AFP.

آلمان نه تنها ملت به درخواست شفافیت بیشتر از چین در مورد منشاء Covid-19 و دست زدن به آن ویروس است.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne روز یکشنبه به نام برای جهانی تحقیق منشاء coronavirus و چین را از دست داده و آن را در مصاحبه با ABC خودی.

 

پین خواسته بود برای بررسی مستقل به مجموعه ای از کشورها برای درک بهتر “پیدایش” از coronavirus آن را به عنوان بیشتر کمک خواهد کرد که آنها را در strategising چگونه برای مقابله با این ویروس. او همچنین خواستار بررسی مستقل از شفافیت است که با آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد ویروس.

چین نقاشی شده است فلاک از کشورها در سراسر جهان majorly از ما در نور Covid-19 بیماری همه گیر. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی هفته گذشته گفته بود که آن را “ساده لوحانه” فکر می کنم که چین موفق شده بود همه گیر هست و وجود دارد برخی از چیزهایی که تا به حال اتفاق افتاده است که جهان نمی دانم در مورد بار مالی گزارش شده است.

در یکی دیگر از مثال وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab گفته بود که چین روبرو خواهد شد “سوالات سخت” مرتبط با شیوع این بیماری به طور خاص در مورد منشاء آن و چین را از دست داده و آن را.

چین روز دوشنبه را رد کرده بود رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای بررسی منشاء ویروس با ارسال یک بررسی تیم به ووهان به کانون شیوع ادعا آن است که یک قربانی ویروس و نه مقصر. آن را نیز رد پین تماس برای بررسی مستقل از منشاء شیوع طبق گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de