But, growing resistance to antibiotics and other anti-microbials poses perhaps the toughest challenge to global health today. (Representative image)اما رشد مقاومت به آنتی بیوتیک ها و سایر داروهای ضد microbials به شمار شاید سخت ترین چالش برای بهداشت جهانی امروز است. (تصویر نماینده)

یکی مرزی مبارزه با بیماری های امروز است که به کارگیری یک میکروب به مبارزه با دیگر. تا مطمئن شوید که میکروب ها به مدت طولانی در مبارزه با عوارض—در واقع آنچه را که طب مدرن بود بدون آنتی بیوتیک است. اما رشد مقاومت به آنتی بیوتیک ها و سایر داروهای ضد microbials به شمار شاید سخت ترین چالش برای بهداشت جهانی امروز است. در برابر یک پس زمینه تحقیقات پزشکی است که به دنبال یک بار دیگر در میکروب برای پاسخ. آن است که تنها پس از دهه گذشته و یا پس از دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان در حال قرار دادن بودجه جدی به چنین تحقیقاتی.

برخی از این یافته ها در میکروب قتل micorbes کاملا امیدوار کننده حتی اگر درمانی استفاده ممکن است برخی از فاصله دور. دانشمندان در مورد پتانسیل برخی مرگبار پاتوژن در مهار و کنترل موقعیت یا از طریق مهندسی ژنتیک برای مبارزه با سرطان است. در سال گذشته FDA در ایالات متحده مجاز اولین کارآزمایی بالینی از فاژ درمانی—bacteriohage ویروس ها استفاده می شود برای کشتن باکتری ها—و این اتحاد غیررسمی شده است در اطراف برای تقریبا بیش از یک قرن! مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد برخی از میکروب ها در واقع می تواند یک توقف فروشگاه انواع—Bdellovibrio یک جوانه-غذا خوردن باکتری ها می توانند طعمه بر 145 از 168 انسان بیماری زا است که در آن مورد آزمایش قرار گرفت ،

اخبار مرتبط

با توجه به آنتی بیوتیک توسعه خط لوله به نظر می رسد که اجرای خشک و مقاومت به آنهایی که موجود است یورتمه رفتن با استفاده از میکروب در برابر هر یک از دیگر در کنترل شرایط می تواند بلیط برای بهبودی و درمان در آینده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de