گرجستان در مجلس سنا تصویب آن نسخه از کاهش بودجه

تیوی گرجستان مجلس نمایندگان و سنا را مجبور به پیدا کردن زمینه های مشترک در بیش از 150 میلیون دلار کاهش به دولت اصلاح بودجه مالی سال.

مجلس سنا رای دادند 52-1 روز چهارشنبه به جلو و عقب برخی از کاهش بودجه پیشنهاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ.

اتاق بازسازی خزانه دولت برای روان-بهداشت و درمان ماده و مادری-خدمات بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و روستایی خدمات بهداشتی و درمانی.

تصمیم می آید را دو هفته پس از خانه مورد تایید $159 میلیون دلار کاهش به دولت $27.4 میلیارد دلار بودجه است. دو اتاق در حال حاضر خواهد شد که برای رسیدن به یک توافق در یک تجدید نظر در هزینه های طرح قبل از آن می رود به فرماندار.

“رژیم صهیونیستی. کمپ انجام داده است و او بهترین” گفت: تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته بهداشت ، جک هیل R-ریدزویل. “خانه خود را انجام داده و به اعتقاد من مجلس سنا نیز انجام بهترین خود را برای پاسخگویی به نیازهای شهروندان ما به عنوان بهترین ما می توانیم با توجه به وضعیت درآمد در دولت است.”

با رونق کار و سرگرمی و کسب و کار بازار گرجستان در جایگاه خوبی در سطح خارجی. هنوز کمپ دستور سازمان های دولتی برای کاهش هزینه های دولت 4 درصد در سال مالی 2020 بودجه و توسط یکی دیگر از 6 درصد در سال مالی 2021 بودجه برای ساده کردن بودجه به اولویت های دیگر مانند معلم پرداخت. اقتصاددانان پیش بینی 500 میلیون دلار درآمد کسری به عنوان یک نتیجه کاهش درآمد بالا نرخ مالیات از 6 درصد به 5.75 درصد است.

در راه اندازی هر قانونی جلسه فرماندار اعلام کرد طرح خود را برای چگونگی پیش بینی درآمد دولت خواهد بود اختصاص. مجمع عمومی پس از آن خط مورد بررسی فرماندار توصیه ها و تولید هزینه های لایحه. پس از هر دو مجلس رای در قانون اعضای مجلس نمایندگان و سنا تخصیص یک جلسه مشترک برای نهایی کردن تغییرات.

“پس هر سال بودجه ما کارکنان هر دو در اینجا و در خانه شانه را از طریق سازمان های بودجه به دنبال بازده,” هیل گفت.

سنا بازسازی حدود 500.000 دلار برای بازپرداخت وام برای پزشکی حرفه ای به کار در مناطق روستایی و $125,000 برای مراقبت از کودک, برنامه نویسی, برای جوامع محروم. همچنین در میان reallocations در مورد $260,000 برای پرورش و مراقبت پدر و مادر و استخدام و بیش از $330,000 برای مادری خدمات بهداشتی و درمانی.

در میان بزرگترین pushbacks هستند $6.3 میلیون دلار برای شهرستان تخته بهداشت $2.1 میلیون به ایمنی عمومی اداره برای حمایت از یک دولت سپاهی مدرسه 3.5 میلیون دلار برای روان-سلامت خدمات و $105 میلیون از K-12 ذخایر midterm ثبت نام.

سنا همچنین با موافقت مجلس تصمیم به بازگرداندن $200,000 برای اداره کشاورزی کنف روند تایید 1.2 میلیون دلار برای کمپ ضد باند ابتکار و 1.1 میلیون دلار به استخدام عمومی مدافعان.

بسیاری از تخصیص بودجه سنا شد و در پاسخ به نگرانی ساکنان را در تپه گفت.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا استیو Henson گفت: به گرجستان افزایش جمعیت دولت است پیدا کردن آن سخت به نگه دارید تا با تقاضا برای خدمات.

“اما در حال حاضر پس از آخرین مالیات بر درآمد قطع ما در حال پیدا کردن که ما در حال ساخت کاهش بدون لزوما بررسی و ارزیابی نیاز به تصمیم گیری صدا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im