گرجستان زندان شورش برگ دو نگهبان و سه زندانی مجروح

یک شورش در وره زندان ایالتی در گاردن سیتی گرجستان چپ پنج مجروح و تسهیلات در مستند در شنبه شب.

به گرجستان وزارت اصلاحات سخنگوی جوآن هیت اذعان کرد که وجود یک “اختلال ناشی از زندانیان” در بیانیه منتشر شده در اوایل روز یکشنبه ، او گزارش داد که دو نگهبان دریافت “جزئی غیر تهدید کننده زندگی صدمات” و این سه زندانی نیز رنج می برد “غیر تهدید کننده زندگی” صدمات در طول شورش.

هرج و مرج آغاز شد و در ساعت 10:45 p. m. در شب شنبه و به منظور ترمیم شد و به زندان پس از یک مستند اجرا شد حدود 1:00 صبح روز یکشنبه صبح. هیت گفت: روشن است که چگونه این اختلال را آغاز کرد.

“یک سبد خرید گلف به آتش کشیده شد و چندین ویندوز شکسته شد اما هیچ خسارت عمده به این مرکز گزارش شده است. افسران مستقر غیر کشنده مهمات و حادثه شد تحت کنترل در آورده” هیت گفت.

برخی از فیلم برداری شده بود و ارسال شده به رسانه های اجتماعی در طول شورش. ویدئوها به نظر می رسد برای نشان دادن زندانیان و ماموران درگیری مسلحانه در تاریکی زندان با انواع آتش سوزی و سوختن در سراسر تسهیلات. این زندان دارای حدود 1500 نفر از زندانیان مرد.

تنش ها در این تاسیسات شده است تشدید بیش از گذشته چند هفته پس از قتل یک زندانی در دست زندانی دیگری. زندان نیز تلاش شده است با یک COVID-19 شیوع است که جان دو زندانی و آلوده 22 زندانیان و 32 کارکنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>