تیوی گرجستان قرعه کشی جمع آوری 30 میلیون دلار بیشتر برای آموزش و پرورش در سال مالی 2020 از قبلی سال مالی با وجود رکود اقتصادی ناشی از پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

تحت گرجستان قرعه کشی قانون برای آموزش و پرورش خالص درآمد حاصل از گرجستان قرعه کشی کمک به حمایت از برنامه های آموزشی در دولت است.

گرجستان قرعه کشی شرکت اعلام کرد که آن را جمع آوری $1.23 میلیارد دلار برای دولت pre-K و امید برنامه بورس تحصیلی برای سال مالی سال 2020 است. این شرکت جمع آوری $1.20 میلیارد دلار در سال مالی 2019.

“ما FY20 نتایج بازتابی از شکیبایی و تعهد بسیاری از” گرجستان قرعه کشی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گرچن کربین در بیانیه ای گفت. “همانطور که با تمام شرکت های 2020 شده است یک سال تاریخی ما به چالش کشیدن به حداکثر که باعث می شود من حتی بیشتر مفتخر به گزارش این سال رکورد بازده برای آموزش و پرورش است.”

2020 سال مالی آن منتهی به 30 ژوئن است نهمین سال متوالی رشد در سود برای آموزش و پرورش و پنجمین سال متوالی در این قرعه کشی به دست آورده بیش از 1 میلیارد دلار برای برنامه های.

کمی کمتر از یک چهارم 24 درصد از قرعه کشی درآمد پشتیبانی آموزش و پرورش 60 درصد استفاده می شود به پرداخت جوایز و 16 درصد باقی مانده می پردازد خرده کمیسیون هزینه های اداری و سایر هزینه های متفرقه با توجه به گرجستان بودجه و سیاست موسسه (GBPI).

قرعه کشی فروش کاهش یافته است در ماه مارس اما از آنجا که بسیاری از خرده فروشان مجاز به باز بماند در ایالت خاموش کردن این شرکت قادر به بهبود سرعت, مقامات گفت. آنها همچنین شاهد یک چشم انداز مثبت در بازی آنلاین.

2020 سود مطرح قرعه کشی کل کمک به آموزش و پرورش برای 27 سال گذشته به بیش از $22.3 میلیارد گرجستان قرعه کشی گفت.

بیش از 1.9 میلیون دانش آموز را دریافت بورسیه و بیش از 1.6 میلیون 4 ساله شرکت کرده اند در دولت داوطلبانه prekindergarten برنامه به دلیل بودجه, مقامات گفت.

“با تمام قرعه کشی سود بهره گیری گرجستان امید بورس و Pre-K برنامه های گرجستان قرعه کشی را یاد ماندنی موفقیت یک نقطه عطف برای جشن” رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در بیانیه ای گفت. “سرمایه گذاری امید و Pre-K, گرجستان قرعه کشی همچنان برای کمک به گرجستان دانش آموزان به دست آوردن کیفیت آموزش و پرورش از آغاز تا پایان است که در نهایت باعث می شود دولت ما قوی تر و رقابتی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de