مجلس گرجستان تصویب کاهش بازپرداخت نرخ بهره برای کسب و کارهای بزرگ

تیاو مجلس گرجستان رای دادند روز شنبه در حمایت از لایحه ای که یک نماینده مجلس گفت: کمک به حفظ دولت کسب و کار دوستانه شهرت.

خانه بیل 846پیشنهاد شده توسط Rep. John Corbett, R-دریاچه پارک را کاهش می دهد نرخ بهره در بازپرداخت مالیات به مالیات دهندگان که پرداخت فروش و استفاده از مالیات به طور مستقیم به این گروه درآمد.

کوربت گفت دیگر از اعضای مجلس در روز پنج شنبه لایحه تشویق سرمایه گذاری و ایجاد شغل در دولت است.

گرجستان دریافت رتبه بندی بالا در ماه های سپتامبر و نوامبر از دو کسب و کار-محور نشریاتمنطقه توسعه و انتخاب سایت مجله برای آن کسب و کار خوب آب و هوا.

HB 846 خواهد کاهش نرخ بهره در بازپرداخت پرداخت از DOR به مالیات دهندگان که فایل مالیات خود را با یک مستقیم پرداخت نمایند.

مستقیم پرداخت مجوزها صادر می شود به مالیات دهندگان خریداری شده که بیش از 2 میلیون دلار در اموال شخصی ملموس 12 ماه قبل از تشکیل پرونده و یا خریداری شده به طور متوسط سالانه مبلغ 2 میلیون دلار بیش از سه سال است.

اکثر شرکت های تولیدی استفاده مستقیم پرداخت مجوز به دلیل سود مشمول مالیات نمی تواند تعیین شده توسط تولید کنندگان در زمان خرید محصول کوربت گفت. این لایحه مورد تایید از گرجستان, انجمن تولید کنندگان.

“هدف مستقیم پرداخت اجازه برنامه برای افزایش دقت و گزارش مالیات کسب و کار است که قابل توجه خرید از آیتم های که taxability در زمان خرید ناشناخته است اما در واقع اگر یک مورد استفاده در فرآیند تولید آن است که مشمول مالیات نیست,” او گفت:. “اما اگر آن را در یک قسمت از کارخانه حمل و نقل می گویند این امر می تواند مشمول مالیات و تولید کننده است که در بهترین موقعیت برای تعیین taxability از یک مورد است.”

زیر فعلی گرجستان, قانون, مالیات دهندگان پرداخت برای هر پرداخت مالیات و یا هزینه در نخست نرخ بانک به علاوه 3 درصد است.

اگر HB 846 می شود قانون بهره خواهد بود به کاهش فقط نخست رای دادن. یک ارائه جدید اضافه شده به این لایحه اجازه می دهد DOR به پرداخت بازپرداخت در اقساط پس از یک بررسی سیاسی زیربخش مانند یک دولت محلی است.

HB 846 که گذشت در یک 148-3 رای در حال حاضر به سنا برای بررسی. مظنونان حمله به دانشگاه David Wilkerson D-چشمه پودر; مت Gurtler R-ببر; و دکستر واضح D-Valdosta برابر این لایحه رای دادند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im