گرجستان فرماندار ممنوعیت محلی, ماسک, حکم

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به دستور دولت های محلی در روز چهارشنبه به عقب خود ماسک حکم حتی به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت پرش در دولت خود را.

جمهوریخواهان استدلال کرد که یک ماسک دستور برای ساکنان شهر است “پل خیلی دور” در پلیس بهداشت عمومی اقدامات است. او گفت: آنها باید توصیه می شود لازم نیست.

کمپ اجرایی منظور تجدید نظر در دستورالعمل قرار داده و در جای خود در شروع این بیماری همه گیر نیز نیاز به افراد در معرض خطر به پناهگاه در محل محدود اجتماعات بزرگ از بیش از 50 نفر می پرسد و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر را متعدد احتیاطی با توجه به مجله آتلانتا قانون اساسی.

گرجستان یکی از اولین متحده به آغاز بازگشایی اقتصاد خود را در اوایل این بیماری همه گیر با کمپ اغلب در تقابل با مقامات محلی در دولت که در مخالفت با جدول زمانی خود را. دولت در حال حاضر شاهد جهش در عفونت و گزارش دوم آن-کمترین روزانه تعداد در روز شنبه با بیش از 3,800 موارد جدید و مرگ و میر 37.

به طور کلی گرجستان تا به حال بیش از 125,000 موارد و بیش از 3000 COVID-19 مربوط به مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

در اوایل این ماه بیش از 1400 بهداشت و درمان کارگران در نامه ای به کمپ گفت: گرجستان آماده نشده بود برای موج جدید در برخی از موارد که افزایش تعداد موارد نمی تواند اختصاص با افزایش تست.

نامه ای به نام برای چندین سیاست معرفی از جمله سازماندهی یک ایالت ماسک دستور بسته شدن کافه ها و کاباره ها و ممنوعیت تجمع بیش از 25 نفر از جمله خانه ها ،

“به زمانی که آنها نیاز به پایین به دستور ماسک حتی اگر فرماندار حاضر به دستور ماسک. این می تواند یک تفاوت بزرگ” دکتر ملانی تامپسون که به نوشتن این نامه گفت WXIA-تلویزیون آتلانتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de