گرجستان گسترش واجد شرایط برای مزایای بیکاری

Shortly پس از وزارت کار ایالات متحده منتشر شد شکستن رکورد نرخ بیکاری آمار روز شنبه در میان coronavirus همه گیر رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ امضا فرمان اجرایی برای کمک به بیکاران در گرجستان است.

کمپ یک فرمان اجرایی را امضا که اجازه می دهد تا گرجستان در وزارت کار کمیسر علامت ساقی به دو موضوع جدید اورژانس قوانین مربوط به مزایای بیکاری.

اولین قانون گسترش مقدار زمان مدعی می توانید دریافت مزایای 26 هفته از 14 هفته. دوم قانون معاف اول 300 دلار دستمزد به دست آورده در یک هفته از شمارش در برابر واجد شرایط دریافت مزایای بیکاری پرداخت می شود.

“همانطور که ما با هم کار کنند به عنوان یک دولت برای مبارزه با COVID-19 کمیسر ساقی و من در حال برداشتن گام برای اطمینان از گرجستان نیروی پشتیبانی در طول این زمان به چالش کشیدن,” کمپ گفت: در انتشار اخبار.

مدعیان جدید بیکاری در گرجستان برای هفته پایان مارس 21 بودند 11,746 تا 6,301 ادعا می کند – یا 115 درصد – از 5,445 ادعا می کند پرونده هفته گذشته با توجه به USDOL داده است.

این کشور بطور تطبیقی فصلی به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده برای این هفته یک رکورد 3.3 میلیون تا 3 میلیون از هفته گذشته است. کل نشان دهنده بالاترین سطح تنظیم فصلی مدعیان همیشه. قبلی بالا بود 695,000 در اکتبر سال 1982.

GDOL گفت: این پیش بینی قابل ملاحظه ای بالاتر ادعا می کند در هفته های آینده و آن را در حال حاضر شاهد تعداد بیشتری از ادعا از واصل شد در طول 2008-2009 رکود است.

“ما درک می کنیم گرجستان کسب و کار و کارگران در حال اضطراب در طول COVID-19 بحران بهداشت عمومی در مورد چگونه به مراقبت از خود و خانواده و کسب و کار خود را” باتلر گفت: در انتشار اخبار. “ما در حال ساخت بی سابقه تغییرات به سیاست به کمک همه گرجی زنده ماندن این مشکلات اقتصادی و همه ما به کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>