گرجستان در مرکز درگیری میان مذهبی و همجنسگرا و تراجنسیتی گروه بیش تصویب

همجنسگرا و تراجنسیتی گروه ها در دوره برخورد با مذهبی تصویب گروه در گرجستان به عنوان قانونگذاران پیشبرد لایحه طراحی شده برای محافظت از آزادی های مذهبی خود را برای پذیرش نمایندگی.

این لایحهکه خوانده شد در روز سه شنبه است و انتظار می رود به کار راه خود را از طریق مجلس سنا در هفته های آینده تضمین می کند که تصویب سازمان مجبور خواهد بود به جای کودکان در هر نقطه که “نقض مذهبی خاص و یا اعتقادات اخلاقی.” آن را مطرح کرده است اعتراض از همجنسگرا و تراجنسیتی طرفداران.

دولت دموکراتیک Rep. Matthew Wilson, همجنس عضو قوه مقننه با انتقاد از این لایحه پس از معرفی آن در ماه فوریه به عنوان “نفرت تبعیض خالص و ساده است.”

این لایحه را حامی جمهوریخواه دولت سناتور. مارتی هاربین مقابله با گفتن این که صورتحساب خود را تنها در نظر گرفته شده برای محافظت از آزادی انتخاب برای مادران در مورد چگونه فرزندان خود مطرح خواهد شد.

“من فکر می کنم خانواده و ایمان با هم اجرا,” هاربین گفت.

گروه های حمایت که به درگیری بیش از این لایحه به عنوان به خوبی. همجنسگرا و تراجنسیتی گروه حقوق گرجستان برابری انتقاد از حمایت به عنوان “نامعقول” با توجه به سخنگوی. از سوی دیگر گروه های مذهبی باید با تمجید از تلاش برای به دنبال اطمینان حاصل شود “رفاه کودکان است.”

“این لایحه را تغییر نمی دهد هر چیزی” گرجستان باپتیست ماموریت هیئت مدیره و سخنگوی مایک گریفین گفت: واشنگتن آزما. “همه این است که حفاظت از گونه های خاص سازمان متمم اول قانون اساسی حقوق از آینده مداخله دولت.”

این لایحه را مقدمه پس از جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در ماه ژانویه پرده برداری کرد یک پیشنهاد برای تعمیرات اساسی دولت را تصویب سیستم. فرماندار همچنین تحت فشار قرار دادند برای عبور از لوایح است که پایین تر از حداقل پدر و مادر رضاعی سن از 25 به 21 و افزایش گرجستان را تصویب اعتبار مالیاتی از $2,000 به 6000$. پس از اعلام او پیشنهاد کمپ نشان داد که او را از آدرس امکان حمایت مذهبی تصویب سازمان “هنگامی که زمان می آید.”

سابق کالیفرنیا ، ناتان مقابله کشته مشابه تصویب لایحه در سال 2017 پس از حقوق همجنسگرایان گروه صحبت کرد و شرکت های بزرگ مانند دیزنی اپل و تایم وارنر را تهدید به خروج از کسب و کار از گرجستان است. مقابله گذشت یک نسخه اصلاح شده از نسخه در سال 2018 که شامل مذهبی حمایت.

احیای بیش از بحث های مذهبی برای حفاظت از تصویب سازمان قرار می دهد گرجستان در مرکز میدان نبرد در دولت تصویب قوانین. آن می پیوندد میسوری که قوه مقننه معرفی یک لایحه در ماه ژانویه که پیشنهاد حمایت از سازمان های خود را به ورزش “صمیمانه برگزار شد اعتقادات مذهبی.” سال گذشته قانون گذاران در آرکانزاس, کلرادو, فلوریدا, کنتاکی و ماساچوست تمام سعی و موفق به عبور مشابه تصویب لوایح.

اگر اسکناس در جورجیا و میسوری قانون تبدیل آنها را به پیوستن به 11 کشورهای دیگر ارائه حمایت سازمان های مذهبی. نه از این دولت ارائه حمایت های پس از قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان در این نقطه عطفی 2015 Obergefell v. هاجز تصمیم دیوان عالی کشور ساخته شده آن را نسبتا آسان برای زوج های همجنسگرا به اتخاذ کودکان است.

تنسی اخیر از این گذشت تصویب آن قانون حفاظت در ماه ژانویه است. کالیفرنیا ، بیل لی امضا این قانون در میان شرکت های بزرگ واکنش و همجنسگرا و تراجنسیتی انتقاد. جمهوریخواه دولت سناتور. پل رز لایحه اولیه حمایت گفت که این قانون تنها در نظر گرفته شده برای محافظت از “آزادی.” لی گفت: در بیانیه ای که او امضا لایحه زیرا او معتقد است که در “حمایت از آزادی مذهبی از Tennesseans.”

در کشورهای دیگر این موضوع است که به دور از حل و فصل. در ویرجینیا که تا به حال حمایت از سال 2012 لایحه پیشنهادی در ژانویه به دنبال لغو آن مقررات و به جای ارائه nondiscrimination اقدامات برای این دسته از گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

در میشیگان به Becket صندوق برای آزادی مذهبی واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از سنت وینسنت خیریه کاتولیک زمانی که دولت اقدام به قطع روابط با این سازمان بیش از تصویب موضوع. این مورد در حال انجام.

این مسئله در حال تبدیل شدن به یک مسئله ملی نیز هست. رئیس جمهور تهمت پیشنهاد فدرال حمایت خود را برای پذیرش نمایندگی در نوامبر سال گذشته است. حرکت خواهد خنثیسازی اوباما-دوران سیاست که نیاز به ارائه دهندگان نه به تبعیض و نما مردم به دنبال کودکان برای دریافت مالیات دهندگان بودجه.

به عنوان با دولت لایحه همجنسگرا و تراجنسیتی گروه صحبت کردن در برابر این پیشنهاد است. کمپین حقوق بشر رئیس جمهور Alphonso David نام آن را “وحشتناک فدرال مقررات” در بیانیه ای. این پیشنهاد را دریافت پشتیبانی از بسیاری از ایمان مبتنی بر گروه ها از جمله ایالات متحده آمریکا کنفرانس اسقف های کاتولیک و خانواده مرکز تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>