گرجستان یک آزمون مورد سیاسی انشعابات coronavirus

گرجستان را به سهولت COVID-19 اقامت در خانه محدودیت زودتر از بسیاری از کشورهای ارائه می دهد روشن ترین پنجره هنوز به رای دهندگان به قصد پاداش یا تنبیه مقامات منتخب و نامزدهای این رویکرد به کشنده بیماری همه گیر.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن کمپین در حال حاضر eyeing گرجستان به عنوان یک دولت است که می تواند بدبختانه در ماه نوامبر. هر دو کرسی سنا در انتخابات همان روز همراه با حداقل دو رقابتی خانه مناطق.

ماه قبل از هر گونه آرا بازیگران کالیفرنیا ، برایان کمپ در حال حرکت است به سرعت به بازگشایی دولت قرار گرجستان در کانون توجه ملی بحث بر سر اینکه آیا ایالات متحده باید خطر بدتر شدن بحران بهداشت و درمان برای نجات اقتصاد است.

کمپ که چهره انتخاب مجدد در سال 2022 مورد انتقاد قرار گرفته توسط اعضای حزب خود برای حرکت می کند. کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام گفت که او نگران گرجستان شد “رفتن بیش از حد سریع و بیش از حد به زودی” در تلاش برای بازگشت به حالت عادی.

این می تواند یک فرصت برای دموکرات ها که باید چشم دولت به عنوان یک امکان وانت در این سال انتخابات است و می تواند تصمیم بگیرد که به پایان می رسد تا با یک اکثریت سنا.

دموکرات ها باید دلیل خوبی برای خوشبینی خود را در مورد 2020 شانس در گرجستان است. در سال 2018 دموکرات بدبختانه یک خانه صندلی جمهوریخواهان برگزار شد پس از نیوت گینگریچ برای اولین بار انتخاب به کنگره در سال 1978. دموکرات استیسی آبرامز از دست داد به کمپ در نزدیکترین فرمانداری نژاد در دولت در بیش از 50 سال است.

در این سال گرجستان دارای دو کرسی سنا برای grabs. جمهوریخواهان که برگزاری کرسی های تحت بررسی برای فروش میلیون ها نفر در سهام قبل از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. سنسور. کلی Loeffler و دیوید پردو باید هر دو را تکذیب کرد تخلف گفت: selloffs انجام شد توسط شخص ثالث, مشاور, اما آن را داده دموکرات علوفه برای حمله به.

“ممکن است” چارلز بولاک, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه گرجستان گفت: واشنگتن آزما در مورد دموکرات ها توانایی به تلنگر صندلی. “اگر شما بودند برای رفتن به لاس وگاس برای قرار دادن برخی از پول شما می خواهم شرط جمهوری خواهان.”

سه انتخابات پیش بینی کرده اند هر دو مسابقه اوج نسبت به جمهوری خواهان. دموکراتیک نامزدها در گرجستان نیز مطرح شده بسیار کمتر از همتایان خود در دیگر میدان نبرد متحده است. عدم تبلیغ رزرو از دموکرات و جمهوریخواه در مبارزات انتخاباتی کمیته ها و سوپر پکس نشان می دهد که مسابقات خود را به عنوان نزدیک به عنوان دموکرات امیدوار بود.

“دموکرات ها سعی کرده اند به گرجستان یک چیزی که برای مدت زمان طولانی. واقعیت این است که آن باقی می ماند قرمز دولت” ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته سخنگوی ناتان نام تجاری گفت: واشنگتن آزما.

اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که دولت اجازه می دهد تا کسب و کار برای شروع بازگشایی در روز جمعه می تواند تعیین کند که رای دهندگان پشتیبانی بولاک گفت.

“کسانی که تصمیم گیری نیست که ساخته شده توسط Perdue یا Loeffler, اما آنها در حال ساخته شده توسط [دیگر] جمهوری خواهان” بولاک اشاره کرد.

Loeffler ثروتمندترین عضو کنگره می آیند زیر آتش برای او به تازگی خریداری جت خصوصی اگر اقتصاد نیست دوباره به زودی, او گفت:.

“شما به راحتی می توانید یک آگهی در حال اجرا با خط پایین این است که توجه او ثروت فوق العاده ای می تواند او مربوط به شما به طور متوسط گرجستان بود که شاید از کار برای مدتی شاید بعد فورا رفت واز کار خود بازگشت و در عین حال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر” بولاک گفت.

او بزرگترین رقیب یک عضو خود را, پارتی, Rep. داگ کالینز در حال حاضر به دنبال به رنگ او که از لمس.

“هر روز دیابت Loeffler در حال تلاش برای نگه داشتن گرجی امن و ارائه کمک به کسانی که تحت تاثیر بسیاری توسط COVID-19. از دفاع از کشاورزان کسب و کارهای کوچک و زحمتکش گرجستان از طریق مراقبت در عمل به استفاده از منابع شخصی خود و برای حمایت از بیمارستان های محلی و سازمان او قرار دادن مردم — و نه سیاسی — اولین” او مدیر ارتباطات Stephen لاوسون در بیانیه ای گفت به واشنگتن آزما.

پردو در نظر گرفته شده است در یک موقعیت امن تر برای انتخاب مجدد از Loeffler که منصوب کمپ در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im