برجسته گروه غیر انتفاعی تاسیس شده توسط لیبرال مگا دهنده جورج سوروس اعلام کرد قصد دارد به تخلیه بیش از 200 میلیون دلار به طرح های اختصاص داده شده برای پایان دادن به نابرابری نژادی.

باز جامعه بنیاد را اعلام $220 میلیون بودجه ماموریت در دوشنبه ارتکاب 150 میلیون دلار به نژادی و عدالت در سازمان که تحت رهبری مردم سیاه و 70 میلیون دلار به سازمان های که ترویج مشارکت مدنی و یا محلی عدالت کیفری اصلاحات طرح.

“این سرمایه گذاری ها را توانمند سازی ثابت رهبران در جامعه را دوباره تصور پلیس, پایان, جرم زندانی کردن و از بین بردن موانع به فرصت شده است که منبع نابرابری بیش از حد طولانی” الکساندر سوروس جورج سوروس’ پسر و سازمان معاون صندلی گفت: نیویورک تایمز.

باز جامعه در حال حاضر انتخاب بسیاری از این گروه است که دریافت کمک های مالی از جمله سیاه و سفید رای دهندگان مهم صندوقیک گروه است که باعث سیاه مشارکت در انتخابات و در برابر عدالت ابتکاریک سازمان کار برای پایان دادن به جرم حبس از شهروندان است.

“وجود دارد این است که این تماس برای عدالت در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع انفجار نه تنها همدردی اما همبستگی در سراسر هیئت مدیره. پس از آن زمان به دو پایین. و ما درک ما می توانید یک شرط بندی بر روی این فعالان, سیاه و سفید, که این را به عنوان یک لحظه نه فقط incrementalism اما کل مقیاس اصلاحات گفت:” پاتریک Gaspard سازمان رئیس جمهور.

Gaspard اشاره کرد که جامعه باز شده است بودجه سازمان است که با هدف کمک به سیاه شهروندان و تشویق سیاه مشارکت برای بیش از 25 سال است. جورج سوروس 89 شده است یکی از ترین کشور پرکار خیرین لیبرال علل و دموکراتیک مقامات منتخب.

خود را در جیب عمیق و میراث یهودی رانده اند راست تئوری های توطئه در مورد روش های از, حمایت او از. در اوایل این سال باز اسرار رد تئوری های توطئه که ادعا کرد این سازمان بودجه خشونت تظاهر کنندگان پس از مرگ جورج فلوید.

“من فکر می کنم تا حدودی آن را تلاشی برای منحرف کردن اذهان از مسائل واقعی در دست — گیر تظاهرات و یا سیاه و سفید زندگی مهم جنبش” لورا Silber سخنگوی سوروس گفت: در آن زمان. “این بسیار بد به مردم خارج وجود دارد, اعتراض, وقتی کسی می گوید همه آنها پرداخت می شود. آن را توهین آمیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی