جنرال موتورز به باد کردن و استرالیا و نیوزیلند عملیات فروش تایلند گیاه

General Motors Co عقب نشینی از بازارهای بیشتر در خارج از ایالات متحده و چین گفت: در روز جمعه که آن را باد پایین فروش طراحی و مهندسی عملیات در استرالیا و نیوزیلند و بازنشسته هولدن نام تجاری 2021.

همچنین گفت: چین دیوار بزرگ موتور شرکت با مسئولیت محدود موافقت کرده بود برای خرید GM تایلند کارخانه تولید یک معامله انتظار می رود در پایان سال 2020 است.

در میان آن عملیات جهانی, GM شتاب خود عقب نشینی از سود بازار در حال تبدیل شدن بیشتر وابسته به ایالات متحده آمریکا, چین, امریکا و کره جنوبی.

GM رئیس امور مالی Dhivya Suryadevara به گفته تحلیلگران در طول فوریه 5, ارائه, که بازسازی GM عملیات بین المللی در خارج از چین به طوری که آنها تولید و حاشیه سود در اواسط تک رقمی “به نمایندگی از 2 میلیارد دلار بهبود” در مقایسه با سال 2018 است.

پیش از آن, ارائه, GM هوا صاف سود برای سال 2020 و گزارش بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم درآمد در صورت $3.6 میلیارد آمار از 40 روز ایران خودرو از اعتصاب کارگران.

با پیشنهاد فروش آن تایلند گیاه چینی خودروساز بزرگ دیوار, GM دادن تا باز به گسترش عملیات خود را در جنوب شرقی آسیا.

تعیین اولویت ها

جنرال موتورز است که “با تمرکز بر بازار که در آن ما باید به استراتژی های مناسب برای درایو قوی می گرداند و اولویت بندی جهانی سرمایه گذاری خواهد شد که درایو رشد در آینده از تحرک” به خصوص در برقی و خودروهای جنرال موتورز صندلی و مدیر عامل مری بارا در بیانیه ای گفت.

این تغییرات منجر به نقدی و غیر نقدی به اتهام 1.1 میلیارد دلار و همچنین به عنوان از دست دادن 1500 شغل در تایلند و 828 در استرالیا و نیوزیلند, GM گفت.

بارا اولویت بندی کرده است حاشیه سود بیش از حجم فروش و حضور جهانی پس از مصرف بیش از در سال 2014.

در سال 2017, Barra فروش جنرال موتورز در اروپا اوپل و واکسهال کسب و کار به پژو SA و خارج آفریقای جنوبی و دیگر بازارهای آفریقایی.

از آن پس بارا تصمیم گرفته است به جلو و جنرال موتورز از ویتنام و اندونزی و هند است. دیوار بزرگ توافق کردند که در ماه ژانویه برای خرید یک جنرال موتورز خودرو کارخانه در هند یک معامله انتظار به پایان خواهد رسید نیمه دوم سال 2020 است.

مانند انگلیس و استرالیا و نیوزیلند در حال دست راست درایو بازار. با فروش GM هولدن استرالیا با نام تجاری کاهش شرکت نمی تواند توجیه سرمایه گذاری برای ادامه ساخت دست راست, رانندگی وسایل نقلیه GM جمهور Mark Reuss گفت: در روز یکشنبه در بیانیه ای.

دیوار بزرگ یکی از چین بزرگترین ورزشي-ابزار خودرو سازان گفت: آن را به فروش اتومبیل های از تایلند کارخانه در تایلند, دیگر آسه آن بلوک کشورها و استرالیا به عنوان Baoding مبتنی بر خودروساز به دنبال گسترش جهانی در میان رکود بازار داخلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر