کاهش تولید ناخالص داخلی به تاثیر Titan, ‘فروش’ با هدف قیمت تومان 738

Slower store adds across Titan’s categories due to impact of social distancing, weak demand and potential cashflow challenges at franchisee partners.کندتر فروشگاه می افزاید: در سراسر Titan دسته بندی با توجه به تاثیر اجتماعی فاصله ضعیف تقاضا و بالقوه cashflow چالش های franchisee همکاران.

ما شاهد تاثیر قابل توجهی به تیتان رشد درآمد بیش از چند سال آینده ما با ماکرو تیم کاهش FY21 هند رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی -0.4%.

ما معتقدیم تیتان اختیاری دسته بندی خواهد شد و به احتمال زیاد تاثیر بیشتری از کاهش تولید ناخالص داخلی و در نتیجه کاهش بیشتر ما FY20-23 EPS توسط 7-10% (FY21/22 EPS پایین 40 درصد/33% از فوریه). در نتیجه ما قطع ما 12 ماه هدف قیمت به تومان 738 (از Rs 803) بنحوی 21 درصد نزولی (در مقابل -10% متوسط برای پوشش ما) و جمع و جور کردن Titan به فروش از خنثی است.

اخبار مرتبط

دلیل کلیدی برای ما جمع و جور است که تنها 35 درصد از جواهرات و اشیای قیمتی تقاضا عمدتا به عروسی مربوط است نسبتا مقاوم است. اما اختیاری بخشی از تیتان خرید و فروش جواهرات (~65%) و ساعتهای خود کسب و کار به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر پایدار تاثیر بر تقاضا است. کندتر فروشگاه می افزاید: در سراسر Titan دسته بندی با توجه به تاثیر اجتماعی فاصله ضعیف تقاضا و بالقوه cashflow چالش های franchisee همکاران. کاهش بازده به دلیل ضعف رشد فروش. ما همچنین انتظار می رود کاهش حاشیه برای Titan آن را به عنوان چهره منفی اهرم عملیاتی با نسبتا کم حاشیه ناخالص. ارزش گذاری به نظر می رسد خواستار با Titan تجارت در FY22P/E از 49X در برابر FY20-22E EPS CAGR از 7.0 درصد نسبت به پوشش ما متوسط 42X و 11.2 درصد بود.

خطر پاداش اریب به حرکت نزولی: ما خرس مورد ارزیابی نشان میدهد -49% حرکت نزولی از سطح فعلی در مقابل 12 درصد صعودی در گاو ما مورد.

ما خرس مورد فرض واضح تر تاثیر بر footfalls در کوتاه مدت و ضعیف تر رشد بازار است. اگر ما فرض کنیم 200bps سهم بازار به دست آوردن بیش از چهار سال آینده در ما خرس مورد اعتقاد ما آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای جبران تاثیر منفی کاهش بازار است.

گاو ما مورد فرض تیز بهبود در تقاضا یک بار در سراسر کشور مستند برداشته شده است. ما پیش بینی FY20-23E EPS CAGR از 12 درصد/0%/27% در پایگاه ما/خرس/گاو نر مورد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *