گاوین Newsom سفارشات میله در چند California counties به عقب نشینی بیش از سنبله در coronavirus موارد

بارها در هفت California counties دستور داده شد به نزدیک بار دیگر توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به دلیل جدید سنبله در coronavirus موارد است.

Newsom, یک, دموکرات اعلام کرد در روز یکشنبه که بارها در فرزنو, Imperial, Kern, پادشاهان, Los Angeles, San Joaquin و شهرستان تولار استان ها باید نزدیک به پایین و کمتر از یک ماه پس از آنها مجاز به بازگشایی شده است. فرماندار علاوه بر این توصیه میله در کنترا کوستا, رودخانه ساکرامنتو سن برناردینو سانتا باربارا سانتا کلارا استنیسلاس و ونتورا شهرستان را نزدیک به عنوان به خوبی, هر چند آنها موظف به انجام آن است.

کالیفرنیا شده است رنج می برند سنبله در coronavirus موارد بیش از چند هفته گذشته از دولت بازگشایی شد. بازگشایی آغاز شده و فقط به عنوان تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی را در کالیفرنیا و در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک افسر زانو در گردن او برای چند دقیقه در طول بازداشت در مینیاپولیس.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: در هفته گذشته آن را “بسیار محتمل” است که این تظاهرات منجر به افزایش COVID-19 موارد اما دقیق استدلال پشت سنبله نامشخص است.

کالیفرنیا یکی از کشورهای مختلف برای دیدن یک افزایش در تایید coronavirus موارد است. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه یک جهت مشابه یک بار دیگر نزدیک میله ها و محدودیت ظرفیت در رستوران ها برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در هفته گذشته. فلوریدا نیز تعطیل بارها در دولت در روز شنبه در میان افزایش موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *