تجمعات ممنوع, سفر محدود به کشورهای مراحل را برای محدود کردن گسترش عفونت کروناویروس

رهبران در اروپا و غرب آسیا و آمریکا نورد ممنوعیت در تجمعات و سختگیرانه تر محدودیت های مسافرتی به عنوان موارد جدید کروناویروس گسترش در سراسر جهان است.

آمریکا روز شنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این بیماری در 50s خود را در واشنگتن که در آن به گفته مقامات دو دولت را در سه مورد لینک به یک خانه سالمندان با ده ها تن از ساکنان نشان دادن علایم بیماری.

اگر چه اکثر آمریکایی ها در صورت کم خطر از این ویروس بیشتر ما مرگ و میر می تواند قریب الوقوع زیر کشور اولین سی ان ان به نقل از معاون رئیس جمهور مایک پنس عنوان کرد و گفت.

“ما می دانیم که وجود خواهد داشت بیشتر موارد” پنس گفته سی ان ان جیک Tapper در یک کلیپ منتشر شده در شنبه, انعکاس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل نظرات که موارد اضافی در امریکا بودند “احتمال دارد.”

مسافران از ایتالیا و کره جنوبی خواهد چهره اضافی غربالگری تهمت و مقامات بالا گفت: کاخ سفید اخبار توجیهی, هشدار آمریکایی ها در برابر سفر به کروناویروس-مناطق آسیب دیده در هر دو کشور.

پنس گفت: ممنوعیت ورود مسافران از ایران خواهد بود گسترش یافت و هر اتباع خارجی که به ایران سفر کرده بود در 14 روز گذشته.

همچنین بخوانید: چین coronavirus مرگ و میر رسیدن به 2,870 تایید موارد افزایش به 79,824

ما همچنین ممکن است محدود کردن سفر خود در مرز جنوبی با مکزیک, مقامات گفت. آنها را تشویق آمریکایی ها به سفر در سراسر کشور از جمله کشورهای است که ضبط برخی از آن بیش از 60 نفر.

وقوع اخلال در پرواز و تقاضای بسیاری از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق و یا تغییر خدمات در پاسخ. پس از روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید برگزار شد با یک تماس با شرکت های هواپیمایی به بحث جدید محدودیت های مسافرتی.

American Airlines, Inc گفت: اواخر روز شنبه آن را تعلیق همه ما پرواز به میلان.

موارد جدید

اکوادور روز شنبه در گزارش خود اولین مورد در یک زن که تا به حال سفر از مادرید در حالی که مکزیک گزارش چهار مورد در افرادی که به ایتالیا سفر کرده بود.

برزیل گفته است که کشور مورد دوم یک بیمار در Sŗo پائولو که به تازگی بازدید ایتالیا.

همانطور که دولت ها در سراسر جهان شدت تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس فرانسه اعلام کرد به طور موقت ممنوعیت تجمعات عمومی با بیش از 5000 نفر در فضاهای محدود. این گزارش 16 مورد جدید در مجموع 73 و لغو یک نیمه ماراتن از 40,000 دوندگان برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه.

سوئیس گفت: این ممنوعیت رویدادهای انتظار می رود به منظور جلب بیش از 1000 نفر است.

بیش از 700 گردشگران باقی می ماند قرنطینه در یک هتل در جزایر قناری پس از چندین ایتالیایی مهمانان وجود تست مثبت برای کوروناویروس.

مدارس و دانشگاه ها در ایتالیا است که در تجربه اروپا در بدترین شیوع این بیماری خواهد ماند بسته برای دومین هفته متوالی در سه مناطق شمالی. کشور گزارش شده بیش از 1100 موارد و 29 مرگ و میر.

تحلیلگران هشدار داده اند که شیوع این بیماری به نظر می رسد مجموعه ای برای شنت ایتالیا شکننده اقتصاد به چهارم آن رکود در 12 سال با بسیاری از کسب و کار ثروتمند شمالی نزدیک به یک وقفه ها و هتل ها گزارش موج لغو شد.

تمرکز بر ایران

عراق گزارش داد پنج مورد جدید از این بیماری آوردن آن در مجموع به 13 و قطر گزارش داد که برای اولین بار در پنج شنبه, ترک, عربستان سعودی به عنوان تنها دولت های خلیج فارس به نشانه هر coronavirus موارد است.

اکثر عفونت ها در دیگر کشورهای خلیج فارس مرتبط شده اند به بازدید از ایران و یا شامل افرادی که در تماس با افرادی که تا به حال شده است وجود دارد.

ارمنستان گزارش اولین عفونت به روز یکشنبه در یک شهروند از بازگشت از کشور همسایه ایران.

تهران دستور داده است تا مدارس بسته و تا سه شنبه و تمدید بسته شدن دانشگاه ها و ممنوعیت کنسرت و رویدادهای ورزشی برای یک هفته. مقامات نیز ممنوع بازدید از بیمارستان ها و خانه های سالمندان به عنوان کشور مورد بار آمار نزدیک به 600.

یک نماینده مجلس ایران, منتخب در فوریه 21, نظر سنجی, درگذشت از این بیماری همراه با بیش از 40 دیگر ایرانیان و چند تن از مقامات عالی رتبه باید آزمایش مثبت برای ویروس.

جمهوری آذربایجان گفت: آن بسته شده بود مرز خود را با ایران دو هفته برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دو آذربایجانی که در سفر به ایران باید آزمایش مثبت برای این بیماری و قرنطینه.

سرزمین اصلی چین گزارش 573 جدید تایید coronavirus موارد در فوریه 29, تا از 427 روز قبل, ملی, مقامات بهداشت گفت: در چین است. تعداد مرگ و میر بود در 35 از 47 روز قبل در نظر گرفتن تلفات در سرزمین اصلی چین به 2,870.

این بیماری همه گیر آغاز شد که در چین به کشته شدن تقریبا 3000 نفر در سراسر جهان این وزارتخانه گفت.

تایلند گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز یکشنبه در حالی که در استرالیا سابق مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن درگذشت در غرب شهر پرت.

کلیساها بسته در کره جنوبی به عنوان بسیاری برگزار شد از خدمات آنلاین در عوض با مقامات به دنبال مهار در مجامع عمومی به عنوان 376 عفونت های جدید در زمان شمارش به 3,526 موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>