Galwan دره: Sharad Pawar حمایت مودی عذاب ماهاراشترا کنگره رهبران

ملی حزب کنگره (NCP) رئیس جمهور Sharad Pawar حمایت نخست وزیر نارندرا مودی در Galwan Vally درگیری را ترک کرده است ماهاراشترا کنگره رهبران قرمز رو.

برای دو روز گذشته Pawar در حالی که صحبت کردن با رسانه ها است به طور غیر مستقیم مورد پرسش کنگره رهبر راهول گاندی حمله مودی سوال خود ایستاده بیش از مناقشه با چین است. Pawar گفت: یکی باید politicise مسائل مربوط به امنیت ملی است. بدون نامگذاری راضی, Pawar همچنین گفت که یکی باید نکنید که آنچه اتفاق افتاده در سال 1962 زمانی که چین را اشغال هند سرزمین.

Pawar اظهارات رفته نه پایین به خوبی با دولت و کنگره است که بخشی از NCP-شیو سنا دولت در ماهاراشترا.

دولت و کنگره رئیس جمهور Balasaheb Thorat که همچنین درآمد وزیر در کابینه دولت گفت: Rahul است پرسیدن سوال که مردم عادی می خواهید بدانید در مورد. او افزود که Rahul و کنگره ادامه خواهد داد به سوال مودی.

اما یک بخش از رهبران کنگره در دولت بی قرار است با Pawar را ایستاده. این مودی-Pawar bonhomie جدید نیست به دولت است. در واقع پس از 2019 مجمع سنجی مودی دعوت کرده بود Pawar حزب برای پیوستن به BJP به شکل دولت در ماهاراشترا که شیو سنا تصمیم گرفت به بخشی از راه با بی جی پی با توجه به Pawar.

ارشد کنگره رهبران ترس که NCP ممکن است تغییر موضع هر زمان و خندق کنگره-شیو سنا ترکیب برای پیوستن به دست با BJP.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *