گیل – رتبه: خرید; ارزیابی عوامل در بدترین

GAIL, OIL, PSU, AGR case, Supreme Court, telecom firms, RailTel, Vodafone Idea, airtel, AGR liabilities, bharti airtelسهام نیز آمار ضعیف تقاضای گاز/پایین نقطه LNG قیمت تأثیر گاز بازاریابی ادامه داد: پتروشيمي ضرر و زیان و نگرانی های بازار در آن غیر متمرکز.

FY20e EPS پایین 3% و FY21/22e EPS کاهش 33%; TP کاهش می یابد به تومان 140 تومان 190; ‘خرید’ نگهداری می شود

پس از ناامید کننده یکپارچه HVJ تعرفه سفارش در 4-ژوئن 19, گیل سهم قیمت تا ده امتیاز به طور قابل توجهی (-57% پس از پایان مارس مقابل بسیار خوب -23%). سهام نیز آمار ضعیف تقاضای گاز/پایین نقطه LNG قیمت تأثیر گاز بازاریابی ادامه داد: پتروشيمي ضرر و زیان و نگرانی های بازار در آن غیر متمرکز. شیب کاهش قیمت نفت تضعیف چشم انداز درآمد برای پتروشيمي/هیدروکربن های مایع (LHC) بخش به عنوان درآمد کاهش می یابد ممکن است پایین تر جبران هزینه های خوراک. پتروشيمي باقی خواهد ماند و در ضرر و زیان اما LHC باید نسبتا بهتر است. بازار نگرانی نیز افزایش گاز بازاریابی به خصوص در هنری هاب مرتبط جلد است که به فروش می رسد در روغن پیوندی اساس با وجود گیل مصون سازی بخشی از قرار گرفتن در معرض. اما ما معتقدیم گاز بازاریابی بعید است به ضرر و زیان حتی اگر قیمت نفت باقی می ماند در ~$35/bbl.

اخبار مرتبط

بدترین به نظر می رسد قیمت در; اما سهام نیاز به چند کاتالیزور در زمان فرار سناریو
در حالی که کاهش قیمت نفت در حال منفی پس از تیز د-امتیاز ما توجه ارزیابی فوتی و فوری است. تنظیم برای سهام سرمایه گذاری Rs 32/شهرام گیل معاملات فقط در
Rs 46/به اشتراک گذاری (4x FY22F P/E) کمتر از Rs 89/sh که ما نسبت به انتقال بخش. ما برجسته است که GoI مشتاق است که در ترویج و گاز و افزایش سهم آن در سبد انرژی از 6 ٪ تا 15٪. برای رسیدن به این هدف گیل خواهد بود یک کلید نقلیه (حمل و نقل بیش از 3/4 از گاز همراه با شرکتهای تابعه آن است که بزرگترین سرمایه گذاری در این شهرستان گاز در فضا). سهام نیاز به چند کاتالیزور مانند منطقی و غیر افزودنی تعرفه ورود گاز در GST و سیاست حرکت برای احیای رشته گاز بر اساس قدرت است. اما پیشرفت در این عوامل آهسته بوده است.

برش TP به Rs 140 (از 190 تومان)
با توجه به کاهش قیمت کالا فرض کنیم ما را قطع پتروشيمي LPG و بازاریابی بخش درآمد. ما همچنین فرض کنیم 8 درصد کاهش در تعرفه با توجه به کاهش نرخ مالیات. ما قطع درآمد ما 3 درصد برای FY20F و 33 ٪ برای FY21/22F. پس از 18 درصد کاهش EPS در FY20F ما انتظار بیشتر از 11 درصد کاهش در FY21F و 17 درصد بهبود در FY22F. ما رول به جلو ما SOTP مبتنی بر TP به مارس سال 2022 (سپتامبر 2021 زودتر EV/Ebitda متعدد بدون تغییر). ما تجدید نظر TP `140 پیداست ~80% صعود کند. در این معاملات سهام در 6.8 x FY22F P/E.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>