This super notebook is a perfect device that allows you to write down your thoughts and the plus point is that you can even charge your phone with it. این فوق العاده نوت بوک یک دستگاه کامل است که اجازه می دهد تا شما را به نوشتن افکار خود را و به علاوه نکته این است که شما حتی می توانید شارژ تلفن همراه خود را با آن.

دهلی نو-لوازم جانبی بر شرکت UBON و خارج از غرفه در بازار برای محصولات خود است که واقعا منحصر به فرد—ظریف و بسیار مفید است. به تازگی UBON آمده است با نوآوری های جدید—سرگرمی جعبه SP-6850 سخنران و UBON فوق العاده نوت بوک; اجازه دهید ما بررسی جزئیات ظریف.

سرگرمی جعبه SP – 6850 (Rs 1,799)
من مطمئن هستم با این محصول در کنار شما, شما می توانید خود را مستند جالب موسیقی یکی است. به عنوان نام نشان می دهد این محصول از UBON است که در واقع یکی از سرگرم کننده. SP 6850 یک انتخاب مناسب برای تشخیص مصرف کنندگان به دنبال عرضه محصول لود شده با یک تنوع از ویژگی های چنین به عنوان بلندگوی بی سیم, رادیو, دارنده تلفن. این نیز می تواند به عنوان استفاده می شود قابل حمل تئاتر جعبه که در آن شما می توانید گوشی خود را در دارنده تلفن و استفاده از آن به عنوان یک جایگزین برای تلویزیون است. این دستگاه جدید نه تنها ارائه می دهد مناسب اسپیکر قابل حمل اما نیز ارائه می دهد کاربران آن چهار ساعت از استاندارد باتری پشتیبان است که باعث می شود آن را مناسب برای حمل در هر نقطه. این در دسترس است در چهار رنگ آبی و خاکستری و قرمز و سیاه و سفید.

اخبار مرتبط

اوبون فوق العاده نوت بوک (Rs 2,999)
بسیاری از مردم عشق را به قلم خود افکار اما اغلب در زندگی خود را مشغول نمی تواند زمان را به انجام آن است. این مستند توسط یک فرصت ایده آل برای چنین افرادی است. این فوق العاده نوت بوک یک دستگاه کامل است که اجازه می دهد تا شما را به نوشتن افکار خود را و به علاوه نکته این است که شما حتی می توانید شارژ تلفن همراه خود را با آن. این چند منظوره فوق العاده نوت بوک همراه با 200-صفحات عجیب و غریب به شما اجازه یادداشت برداری سریع را بر روی بروید. این یک 10W بی سیم خاطرات بسیار منحصر به فرد با طراحی شیک و محکم با پارچه V8 کابل است که آسان به حمل نیز هست. این قیمت برای Rs 2,999.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی