G20 مالی سران دیدن رشد متوسط وانت برای نظارت بر coronavirus

امور مالی رهبران جهان بالا 20 اقتصاد انتظار می رود رشد اقتصادی به انتخاب کنید تا به میزان متوسطی در سال جاری و آینده به لطف سست سیاست های پولی و کاهش تجارت تنش و قول داد برای نظارت بر اثرات شیوع کروناویروس.

گروه 20 (G20) وزیران دارایی و بانک مرکزی سر مواجه هوشیار ارائه شده توسط صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) که پیش بینی شده این بیماری همه گیر خواهد اصلاح 0.1 درصد خاموش رشد جهانی.

“رشد جهانی است و انتظار می رود به انتخاب کنید تا به میزان متوسطی در سال 2020 و 2021. بهبود پشتیبانی می کند ادامه تطبیقی شرایط مالی و برخی از نشانه هایی از کاهش تجارت تنش” این اطلاعیه از رهبران مالی گفت.

Coronavirus تاثیر

“ما افزایش خطر جهانی نظارت از جمله اخیر شیوع COVID-19. ما آماده انجام اقدامات بیشتر برای مقابله با این خطرات ، ” بیانیه ای گفت: با استفاده از پزشکی مخفف برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

به عنوان نمایندگان پیچیده ملاقات رئیس جمهور چین در این باره عنوان کرد و گفت که پکن خواهد تا سیاست های تنظیمات به کمک کوسن ضربه بر اقتصاد از وقوع. “شیوع رمان coronavirus ذات الریه به ناچار باید نسبتا بزرگ تاثیر بر اقتصاد و جامعه” یازدهم گفت تاثیر خواهد بود در کوتاه مدت و قابل کنترل است.

چین نشان داده شد در نشست گروه 20 توسط سفیر خود به عربستان سعودی به مقامات ارشد ماند دور با توجه به رشد بحران این ویروس. “ما در مورد شیوع کروناویروس در چین و کشورهای دیگر و تمام کشورهای G20 توافق جمعی در حال آماده به مداخله لازم با سیاست” عربستان وزیر دارایی محمد Jadaan یک کنفرانس خبری گفت.

این بیماری همه گیر است که در چین نشات گرفته است پس از گسترش به حدود 30 کشور و مناطق.

کره جنوبی مطرح شده آن بیماری های عفونی هشدار به بالاترین سطح خود در روز یکشنبه در حالی که یک سوم مسافری از یک ویروس آلوده کشتی کروز در ژاپن درگذشت.

“در حال حاضر ما سناریو پایه, اعلام سیاست های در حال اجرا و اقتصاد چین را بازگشت به حالت عادی در سه ماهه دوم. به عنوان یک نتیجه تاثیر بر اقتصاد جهانی خواهد بود نسبتا جزئی و کوتاه مدت” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: در روز شنبه. “اما ما همچنین در بیشتر حالات وخیم که در آن از گسترش این ویروس همچنان برای طولانی تر و بیشتر در سطح جهانی و رشد عواقب طولانی تر,” او اضافه شده است.

دیجیتال مالیاتی

وزرا و روسای بانک های مرکزی نیز تشویق به کار بیشتر توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) در قوانین جهانی به مالیات دیجیتال غول های مانند گوگل و آمازون و Facebook.

OECD G20 را فکر می کنم تانک است برای آماده سازی ویژگی های پیش فرض در ماه جولای است که اجازه می دهد دولت به مالیات دیجیتال شرکت های که در آن آنها انجام کسب و کار به جای, جایی که آنها در حال ثبت نام برای مقاصد مالیاتی است. یک توافق نهایی در قوانین جهانی است و آماده می شود تا پایان سال جاری برای جلوگیری از گسترش سلاح های مختلف دیجیتال رژیم های مالیاتی در سراسر جهان است.

کلید این معامله این است که همکاری ایالات متحده است که به تاخیر انداختن پیشرفت مطمئن نیستید از معامله سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>