FSSAI به مقیاس خوردن حق پردیس برنامه بیش از دو سال آینده

ایمنی مواد غذایی و استانداردهای اقتدار هند (FSSAI) در حال آماده سازی خود برای مقیاس آن ‘خوردن حق پردیس برنامه در طول دو سال آینده با هدف ترویج سالم و ایمن مواد غذایی سراسر, آموزشی, موسسات, شرکت ها, ادارات, بیمارستان ها و ادارات دولتی.

خوردن حق پردیس گواهی داده شده به دفاتر شرکت های بزرگ و موسسات آموزشی پس از انجام ثالث ممیزی برای بررسی اگر آنها با پارامترهای برنامه است. این پارامترها عبارتند از ایمنی مواد غذایی اقدامات گام برای اطمینان از ارائه سالم و سازگار با محیط زیست پایدار و ایجاد آگاهی در میان افراد در دانشگاه به انتخاب های غذایی مناسب

تا کنون 28 خوردن حق پردیس گواهی اعطا شده است به موسسات آموزشی و دانشگاه های شرکت های بزرگ و 30 گواهینامه های اضافی در خط لوله با توجه به FSSAI.

در پاسخ به BusinessLine نمایش داده شد FSSAI مدیر عامل شرکت آرون Singhal گفت: “در دو سال آینده ما برنامه ریزی به مقیاس ابتکار عمل در راه بزرگ در سراسر کشور است. FSSAI درگیر شدن نهادهای مختلف از اهمیت ملی دولت کالج ها و دانشگاه ها IITs, IIMs بیمارستان ها و دولت مرکزی وزارتخانه به ثبت نام آنها را به برنامه است.

“علاوه بر این FSSAI در حال همکاری با انجمن های صنعتی مانند CII (کنفدراسیون صنعت هند), FICCI (فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت) ASSOCHAM (همراه اتاق بازرگانی و صنعت هند) و NASSCOM (انجمن ملی نرم افزار و شرکت های خدمات)برای ثبت نام بیشتر از بزرگتر ها برای شروع و رسیدن به دیگر شرکت ها همانطور که ما حرکت رو به جلو است. در نهایت متحده به تعامل بیشتر با محلی دانشگاه برای ثبت نام. بنابراین ما انتظار داریم این طرح به رشد نمایی در سال های آینده.”

Singhal گفت: مواد غذایی موجود در دانشگاه باید امن و سالم داده است که رژیم غذایی مربوط به بیماری هایی مانند چاقی و دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی در حال افزایش در نرخ هشدار دهنده.

تا کنون موسسات آموزشی مانند بمبی-Roorkee, IIT-گاندینگر, IIM Ahmedabad, Lal Bahadur Shastri, آکادمی ملی از دولت (Mussoorie) و Nirma, دانشگاه (احمدآباد) را صعود گواهی. دفاتر شرکت های بزرگ و دانشگاه ها از بازیکنان مانند Marico (بمبئی), Wipro (بنگلور), Mercedes-Benz هند (پونا) ITC (Mysuru), HCL (نیدا), Genpact (Gurugram), Hyundai Motor India (Kancheepuram) و نستله هند (گوا) نیز خوردن حق پردیس گواهی.

پس از ثبت نام در برنامه های دانشگاه و یا دفتر قضیه دستخوش خود ارزیابی یا شخص ثالث حسابرسی توسط یک FSSAI-empanelled آژانس برای شناسایی شکاف ها و زمینه های بهبود بر اساس یک چک لیست. دانشگاه و دولت و سپس با توجه به برخی از زمان برای رسیدگی به این شکاف ها که ممکن است شامل آموزش ایمنی مواد غذایی سرپرستان و ایمن مواد غذایی و شیوه های.

هنگامی که این پیشرفت در حال ساخته شده, پردیس دستخوش شخص ثالث حسابرسی است و با توجه به امتیاز در مقیاس پنج ستاره. اگر یک پردیس نمرات سه ستاره یا بیشتر از آن است که گواهی به عنوان یک حق غذا خوردن پردیس و صدور گواهینامه معتبر برای دو سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de