خط مقدم کارگران در Coimbatore عرضه می شود ABT گروه ویتامین C فرمول

حدود 250 خط مقدم کارگران در Coimbatore منطقه هستند و برای بهره مندی از ABT گروه ویتامین C فرمول Mirakle. ایمنی مواد غذایی و دارو وزارت در منطقه به دنبال تامین Mirakle برای 15 روز برای افزایش ایمنی گفت: یک مقام رسمی از شرکت.

فرمول پاکسازی شده بود و برای عرضه به Covid-19 بيمار در راجیو گاندی, بیمارستان عمومی و Omandurar بیمارستان در چنای جدا از تجویز شده به بیماران در بیمارستان عمومی در کوددلر.

نتایج آزمایش نشان داد که ایمنی-تقویت کننده نوشیدنی هموار راه را برای بهبودی سریع تر در زمانی که این کشور هنوز در تلاش به آمده تا با یک واکسن یا داروی ضد ویروسی برای مبارزه با بیماری کروناویروس.

“درخواست از ایمنی مواد غذایی و دارو اداره پست نتیجه یک مطالعه تحقیقاتی در نقش دوز بالا ليپوزومی دهان و دندان ویتامین C برای درمان Covid -19′ در یک بیمارستان در اینجا برای اثبات اعتبار فرمول” گفت: M Manickam رئیس ABT ،

“ما تصمیم به عرضه این نوشیدنی به صورت رایگان برای این کارگران. بسیاری از این کارگران را از رنج می برند تغذیه نارساييهای موجود به دلایل مختلف. Mirakle کمک خواهد کرد افزایش سطح ایمنی.

“خط مقدم کارگران حساب برای 10-15 درصد از کل Covid-19 موارد مثبت در دولت است. که آیا آنها در حال بهداشت و درمان کارگران و یا ضروری پرسنل در بخش های دیگر که در حال کمک به جوامع ما شناور ماندن آنها در حال قرار دادن سلامت خود را در خطر است.”

منتشر شده در


24 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *