پیشتاز بایدن له ساندرز در فلوریدا پیش بینی شده برای برنده شدن در ایلینوی

جو بایدن coasted به blowout پیروزی بر برنی ساندرز در فلوریدا دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی و پیش بینی شده بود را به نفع خود ایلینوی در شنبه لبه و نزدیک به نامزدی به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات.

بایدن بیش از نورد ساندرز توسط نزدیک به 40 درصد در فلوریدا بزرگترین سه متحده رای گیری در روز سه شنبه و ضرب و شتم ساندرز در هر شهرستان در سنتی میدان نبرد سیاسی دولت است.

ادیسون تحقیق و شبکه های تلویزیونی پیش بینی بایدن همچنین برنده در ایلینوی که در آن او بزرگ سرب بیش از 20 درصد بیش از ساندرز با 41 درصد از حوزه گزارش.

نظرسنجی بسته شده در آریزونا سوم دولت رای گیری در روز سه شنبه اما وجود دارد هیچ فوری بینی.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور امیدوار بزرگ پیروزی در روز سه شنبه به او کمک خواهد کرد متراکم کردن غیر قابل بحث استفاده بیش ساندرز در مسابقه برای انتخاب یک رقیب به جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات قبل از مسابقه وارد تمدید وقفه و بدون هیچ رای گیری برنامه ریزی شده برای هفته ها.

آسان بایدن برنده به نظر می رسد نشانه دموکرات ها آماده بودند برای متحد برای مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن و می تواند به افزایش فشار بر Sanders, 78 به پایان ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد. دموکرات ها باید نگران احتمال تکرار 2016 زمانی که آنها باور دارند که خود تلخ اولیه نبرد با هیلاری کلینتون نقش در او ناراحت از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن 73.

در یادآوری سخنان پخش از خانه اش در, دلاور, بایدن, 77 گفت: شیوع کروناویروس خواستار رهبری از کاخ سفید و به دادگاه تجدید نظر به بسیاری از حامیان کشیده شده به Sanders سوسیالیستی دموکراتیک ایالات متحده.

“اجازه دهید به من می گویند به خصوص جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز: من شما را بشنود. من می دانم چه در خطر است. من می دانم آنچه که ما را به انجام,” او گفت:. “هدف ما به عنوان یک کمپین و هدف من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری بود برای متحد کردن این حزب و سپس به متحد کردن ملت است.”

رای دهندگان جوان بین سنین 18 و 44 تنها عمده جمعیتی که حمایت ساندرز در فلوریدا و ایلینوی ادیسون نظرسنجی نشان داد.

بایدن مورد علاقه در بحران

فلوریدا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی ضرب و شتم کلینتون در انتخابات عمومی با 1.2 درصد در سال 2016 بزرگترین جایزه روز با 219 نمایندگان. بایدن پیش بینی شده بود به برنده 104 نمایندگان به ساندرز’ 36 در فلوریدا و ایلینوی تا کنون با بیش از 100 هنوز به خود اختصاص داده است.

با وجود افزایش نگرانی در مورد شیوع کروناویروس که تعطیل عمومی بزرگ اجتماعات در سراسر کشور ادیسون تحقیق برآورد دموکراتیک مردم در انتخابات در فلوریدا در 1.85 میلیون – بیش از 1.7 میلیون که رای در سال 2016 و 1.75 میلیون در سال 2008.

اکثریت رای دهندگان در هر سه متحده اعتماد بایدن بیش از ساندرز به رسیدگی به یک بحران بزرگ ادیسون تحقیق نظر سنجی موجود در نشانه تعمیق بحران بهداشتی کمک کرده است افزایش بایدن درخواست تجدید نظر به عنوان یک ثابت و با تجربه ،

آنها همچنین دریافتند هفت نفر از 10 رای دهندگان در هر سه متحده اعتقاد بایدن به حال بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن یک عامل بسیار مهم در این سال دموکراتیک مسابقه که در آن electability شده است اولویت برای بسیاری از رای دهندگان.

به دلیل coronavirus ادیسون تحقیق که به طور معمول انجام نظرسنجی های خروج صحبت با تلفن به اوایل رای دهندگان و دیگران که برنامه ریزی شده برای رای دادن.

بایدن گرفته است فرمان دموکراتیک مسابقه در دو هفته گذشته به ثمر رساند پیروزی در 16 از گذشته 21 دولتی مسابقات و ساختمان سرب از حدود 150 نفر از نمایندگان بیش از ساندرز در تعقیب و گریز برای 1,991 نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی در جولای دموکراتیک کنوانسیون.

‘یک فاجعه واقعی’

این نظرسنجی همچنین نشان داد حدود نیمی از رای دهندگان در ایالت ایلینوی شد “بسیار نگران” در مورد اثرات بالقوه شیوع بیماری که ناشی از اوهایو به لغو آن برنامه ریزی نامزدی مسابقه در روز سه شنبه.

“هدف ما این است که هیچ کس را مجبور به انتخاب بین حقوق قانونی خود و به خطر انداختن سلامت خود” اوهایو فرماندار مایک DeWine گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه اضافه کرد که در جریان انتخابات شده اند “یک فاجعه واقعی است.”

چندین ایالت به تعویق افتاد خود را دموکرات در انتخابات مقدماتی از جمله گرجستان که برنامه ریزی شده بود به رای دادن در مارس 24; لوئیزیانا در مارس 4; مریلند در آوریل 28; و کنتاکی, on May 19.

تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات خواست اولیه باقی مانده متحده نه برای به تعویق انداختن رای خود را اما به تمرکز بر روی راه هایی برای آن را امن تر مانند رای گیری توسط ایمیل و گسترش اولیه رای گیری در ساعت است.

مقامات در سه کشور که رای دادند در روز سه شنبه بود مطمئن عمومی بود که در آن با وجود نگرانی در مورد کرونا ويروسی است که به طور چشمگیری تغییر زندگی آمریکایی مجبور مبارزات را رها رویدادهای عمومی و درخواست کشورهای دیگر برای به تعویق انداختن آینده اولیه انتخابات.

در سخنان livestreamed آنلاین قبل از رای گیری به پایان رسید و در روز سه شنبه ساندرز اشاره نمی کند روز سه شنبه مقدماتی اما تنظیم دقیق 2 تریلیون دلار برنامه ریزی برای مقابله با سلامتی و اقتصادی اثرات coronavirus.

تریسی انگشت, 53, عینک ماسک صورت او به عنوان بازیگران یک رای برای ساندرز در میامی در روز سه شنبه. او گفت که او انتظار می رود این بیماری همه گیر را ارائه دهد احتمالی دموکرات نامزد سیاسی افزایش داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ آن کشیده شده است, انتقاد عدم ضرورت.

مسلح با ضد عفونی کننده دست در جیب ژاکت, بیل Monnin 60 سال متصدی بار که اخیرا گذاشته به دلیل عدم کسب و کار با توجه به coronavirus رفت به بازیگران رای خود را در شیکاگو است.

“این مهم مسئولیت ما,” او گفت: به عنوان او راه می رفت به کیلمر مدرسه ابتدایی در شیکاگو به سمت شمال. “این یک وضعیت غیر ممکن است هنوز. شما لازم نیست به ماندن در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de