از بهترین به بدترین سناریو هند نیاز هزاران نفر از طرفداران ارتقا سلامت مادون برای مقابله با ویروس: ICMR

رمان coronavirus آورده زندگی بشر تقریبا به یک وقفه در 32 متحده در سراسر هند است. از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در آخرین مطالعه اتحاد ضمنی که هند نیاز به بریس خود را برای مسافت های طولانی مستند و عزت انزوا به عنوان موارد ممکن است با افزایش بیش از دو سال آینده.

Tarun <url> co-نویسنده مطالعه منتشر شده در مجله تحقیقات پزشکی در روز دوشنبه و یک عضو از ملی نیروی کار برای مقابله با Covid-19 گفت BusinessLine:”در صورتی که Covid-19 شروع به گسترش در هند ما توسعه یک مدل ریاضی برای شبیه سازی انتقال و پویایی در چهار اکثر جمعیت مناطق شهری (دهلی نو و بمبئی و کلکته و بنگلور مناطق شهری) در هند و همچنین جمعیت آنها اتصال.”

در یک سناریوی خوش بینانه با مداخله از سوی دولت دهلی نو می تواند دو لاخ Covid-19 علامتی موارد بیش از 600 روز. “تنها 5 درصد از این نیاز به بستری است که 10,000 موارد بیش از دو سال در دهلی نو” <url> گفت. در یک سناریوی بدبینانه حتی با مداخله در این مقاله آمده است که دهلی نو شاهد ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان 90-لاخ علامتی موارد که 4.5 لاخ ممکن است نیاز به بستری در 45 روز. بمبئی بنگلور و کلکته نشان می دهد روند مشابه از نظر تعداد که کمی متفاوت باشد بسته به جمعیت. جمعیت روستایی را حتی شده برای اختصاص همانطور که در حال حاضر <url> اضافه شده است.

“این ریاضی modellings از فرضی پیش بینی و به صورت پویا تغییر خواهد کرد و ICMR است که در حال حاضر مشغول به تحصیل چه اثر quarantining و مستند تا به حال در مهار. ما انتشار این آمار و ارقام در روزهای آینده گفت:” <url>.

ICMR سر Balram Bhargav توضیح داد که منطق پشت مستندات. “این به ما می دهد زمان کافی برای درک اگر هند است که قادر به مهار این ویروس از طریق خود انزوا. ما مطالعه این وضعیت تا 31 مارس به بیشتر تصمیم گیری,” او گفت:.

آیا ما به اندازه کافی تخت?

 

تایید موارد Covid-19 عنوان در مارس 24, ایستاده در 538 که 37 درمان شده است و نه (1.67 درصد) فوت کرده اند تا تاریخ. در حالی که فوریه 29 تا به حال چهار مورد از 15 مارس — که ثبت 112 موارد — تعداد تا رسید به بیش از پنج بار به 538 در نه روز به تنهایی. با توجه به MoHFW داده های داخلی هند ظرفیت 37,618 جداسازی تخت 9,512 تخت ICU و 8,432 هواکش به عنوان در مارس 24. “ما به سرعت نیاز به ارتقاء سلامت خود و زیرساخت اگر وضعیت بدتر به عنوان موارد افزایش در یک زمان کوتاه” <url> گفت.

با مداخله در این مطالعه به این معنی است که نیمی از تمام بیماران علامت دار شده اند به نمایش در فرودگاه ها و قرنطینه در خانه و یا امکانات دولتی. “هر گونه مهار استراتژی متمرکز بر روی علامت عفونت مهم نیست که چقدر جامع گرایش به نفی توسط بدون علامت عفونت است که فرار از تشخیص و می تواند به علت انتقال به بعد در جامعه” <url> توضیح داده شده است.

بزرگترین نگرانی

کاغذ متحده 46 درصد ممکن است تشخیص داده نمی شود در فرودگاه با توجه به دوره کمون و سفر غربالگری را از دست بیش از نیمی از آلوده مسافران در حساب از نشان دادن علائم و غافل از قرار گرفتن در معرض در نتیجه تاکید بر نیاز به پیگیری پس از سفر علائم در میان آنها است.

بزرگترین نگرانی اینجا است که مسافران لغزش از طریق ترک از ژانویه که ممکن است علائم اما هنوز هم ندانسته گسترش ویروس. در این مقاله آمده است که با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط دهلی نو در بخش بهداشت و درمان تا فوریه 13, 17 از 5,700 (0.3 درصد) مسافران که از چین وارد شده و دیگر Covid-19-کشورهای آسیب دیده قبل از آغاز فرودگاه غربالگری از ژانویه 15 مورد یافت شد علامتی و به بیمارستان منتقل شد در حالی که بقیه توصیه شد خانه انزوا. وضعیت یکی دیگر از 885 مسافران ناشناخته است. به طور مشابه در پنجاب مقامات scampering برای پیدا کردن بیش از 40000 گم شده و مسافران است.

به عنوان در تاریخ دولت مرکزی و دولت در مجموع لازم نیست که بیش از 60 ، 000 قرنطینه تخت اما این تعداد ممکن است تغییر به صورت پویا به عنوان قرنطینه امکانات اضافه شده است.

“در حال حاضر ما کافی قرنطینه set-ups بنابراین تنها مسافران بالای 60 سال هستند که نگه داشته در دولت قرنطينه در حالی که کسانی که جوان هستند که خواسته بود در خانه قرنطینه پس از سفر” گفت: Dammu راوی, اضافی, منشی, وزارت امور خارجی. Bhargav توافق با راوی و گفت که ناتوانی در قرنطینه بسیاری از مسافران منجر به روشن قرنطینه هنجارهای همانطور که از در حال حاضر.

این مقاله همچنین آمده است که برای جلوگیری از این تعداد تنها راه خواهد بود برای تشخیص تا 90 درصد تشخیص میان بدون علامت ورود شاید از طریق جداسازی و قرنطینه از همه تازه واردان از مشخص مبدا فرودگاه در ماه فوریه.

به عنوان در مارس 24, the MoHFW داده ها نشان می دهد که تعداد کل مسافران تحت, جامعه, نظارت بر داشت در فرودگاه از ماه مارس هستند 1,00,993 که 3,723 (3.68 درصد) به ترتيب علامت. از این 2,480 بودند به بیمارستان منتقل شد.

با توجه به زمان خط از وقایع دیده از MoHFW هند پاسخ شده است به آرامی مدرج تا در شرایط فرودگاه غربالگری.

در حالی که چین به اطلاع سازمان بهداشت جهانی در 31 دسامبر که موارد مرموز ذات الریه شد شکستن در ووهان و شناسایی آن به عنوان Covid-19 ژانویه 7, هند آغاز نظارت از چین و هنگ کنگ مسافران در بمبئی دهلی نو و کلکته. در فوریه 2, آن گسترش یافت و به 21 فرودگاه ها برای چهار کشور که در تایلند و سنگاپور نیز اضافه شده است. تنها در ماه مارس 4, آیا هند شروع غربالگری همه مسافران بین المللی و در نهایت تحمیل ممنوعیت هر گونه مسافرت های بین المللی.

“به عنوان مقدمه ای از موارد ممکن است در هر نقطه از حداقل 20 روز تا چند ماه قابل مشاهده ما نیاز به افزایش نظارت و آماده سازی جامعه در یک راه است که متناسب است نه جنجال آفرینی و نه از خود راضی گفت:” <url>.

چرا مستند ضروری است?

کمتر از تعداد زیادی از مردم شما را ملاقات کند, بهتر است به عنوان Covid-19 می تواند گسترش ندانسته و حتی از طریق افرادی که نمی, نمایش علائم مانند سرفه و سرماخوردگی و تنگی نفس و یا زجر تنفسی. این مرکز از این رو به مردم توصیه می شود به خود منزوی خود را در خانه. شهروندان ارشد و کسانی که با ریه بیماری هستند بیشتر در معرض ابتلا به گرفتن ویروس و رنج می برند از عوارض آن. کسانی که با علائم خفیف هستند توصیه کارشناسان به ماندن در خانه اجازه دهید به این ویروس جداسازی دور در چند روز.

اما دکتر محلی باید اطلاع در مورد راهنمایی بیشتر مورد نیاز است. در مورد علائم شدید می توانید تماس ملی خط تلفن – 011-23978046 یا 1075 و یا مربوط به دولت کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>