Freyr انرژی نصب شده تا 120 کیلووات نیروگاه خورشیدی در حیدرآباد مدرسه عمومی (HPS) یکی از قدیمی ترین موسسات آموزشی در کشور است.

R. Surender Reddy رئیس این حیدرآباد مسابقه نخست MP, افتتاح نیروگاه خورشیدی و خواست همه را در آغوش انرژی خورشیدی است.

خطاب به دانش آموزان گفت: آینده متعلق به شما جوانان است. هنگامی که شما رشد می کنند تا تبدیل شدن به قهرمان از انرژی خورشیدی است. انرژی پاک مانند انرژی خورشیدی هیچ هزینه و کاهش سموم در هوا.”

این 120kW پشت بام نیروگاه خورشیدی طراحی شده و نصب شده توسط Freyr انرژی است که انتظار می رود برای تولید 1,75,000 واحد قدرت در هر سال و تهیه کردن به 40-50 ٪ از مدرسه در قدرت مورد نیاز است. آن را به صرفه جویی بیش از ₹1,00,000 در قبض برق هر سال است. بیشتر از مدرسه را از بین بردن 171 تن از انتشار گازهای گلخانه ای سالانه و گیاه معادل از 1,950 درختان سالانه است.

پشت بام های خورشیدی نصب و راه اندازی همراه با net-اندازه گیری است راه ایده آل برای کاهش قبض برق برای یک موسسه آموزشی. در خالص متر سیستم استفاده نشده قدرت تولید شده است که صادر می شود به این شبکه خواهد شد و اعتبار به این نهاد است. این یک خوش آمدید, راه حل برای بسیاری از مدارس که کار تنها برای 80% از سال است.

Skand بالی اصلی حیدرآباد مدرسه دولتی گفت: “انرژی خورشیدی را حس می کند کامل برای ما نه تنها از نقطه نظر اقتصادی بلکه از یک مسئولیت اجتماعی و آموزشی زاویه. ما قویا بر این باورند در ترویج انرژی سبز از طریق اعمال ما و امیدواریم که این inculcates همان در دانش آموزان و توسعه جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im