تازه Covid-19 flare-up در چین می تواند آغاز یک ماه زودتر از انتظار می رود: کارشناس

جدید کروناویروس خوشه ظاهر در پایتخت چین می تواند فوران یک ماه زودتر از پیش بینی با توجه به بالا متخصص عفونت. سرمایه ثبت افزایش 21 مورد در نظر گرفتن تلفات به 158 در یک هفته طبق هندوستان تایمز گزارش.

گائو فو, مدیر چینی مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) این باورند که دوم عود این بیماری همه گیر رخ نمی دهد در اوایل ماه ژوئن یا اواخر ماه مه اما احتمالا یک ماه قبل است.

“بسیاری از بدون علامت و یا موارد خفیف تشخیص داده شد در این شیوع است و به همین دلیل محیط زیست چنین مقدار زیادی از ویروس” گائو گفت: در یک سمینار در شانگهای در این هفته گفت: به نقل از در هندوستان تایمز گزارش.

با توجه به گائو که در خط مقدم رسمی از چین مبارزه با شیوع کروناویروس از آغاز شیوع اضافه شده است که آن را “…در خفا انجام دادن در برخی تاریک و مرطوب محیط های آلوده که ممکن است غیر منتظره.”

“پس از آن خواهد شد به طور ناگهانی در معرض بسیاری از مردم در یک دوره معینی از زمان” گائو گفت: اضافه کردن این امکان نیاز به تحقیقات بیشتری دارد.

همیشه از دوم عود شروع پکن گذاشته سخت محدودیت ها از جمله محدودیت در سفر به حاوی ویروس است که پدید آمده از Xinfadi بازار عمده فروشی.

“این بیماری همه گیر است که یک آینه است که نه تنها نشان دهنده کثیف و کثیف جنبه از بازارهای عمده فروشی بلکه خود را در سطح پایین مدیریت شرایط” مرکزی کمیسیون برای نظم و انضباط بازرسی گفت: در پنج شنبه, Hindustan Times گزارش شده است.

مقامات دولتی انجام داده اند بیش از 3.5 لاخ اسید نوکلئیک آزمون از روز شنبه. آنها را به حالت تعلیق پروازهای مدارس و تجمعات در پکن. آنها حصار برخی از مناطق مسکونی به بررسی جدید سنبله در عفونت.

به طور کلی چین ثبت کرده است 83,293 موارد و 4,634 مرگ و میر ناشی از عفونت تا روز چهارشنبه.

 

منتشر شده در


ژوئن 19 سال 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *