فرانسوی برنده جایزه نوبل ادعا coronavirus آمد از ووهان آزمایشگاه

فرانسوی برنده جایزه نوبل لوک مونتانیه هم زده جنجال پس از او ادعا کرد در مصاحبه CNews کانال که coronavirus آمده است از ووهان آزمایشگاه بود که تست شده به منظور توسعه یک واکسن علیه ویروس ایدز طبق گزارش های رسانه ها.

در طول پادکست توسط Pourquoi Docteur استاد مونتانیه که شرکت کشف HIV (ویروس نقص ایمنی انسانی) ادعا کرد حضور عناصر HIV در ژنوم coronavirus و حتی عناصر “جوانه مالاريا” به شدت مظنون به گزارش آسیا تایمز.

“این شهر ووهان آزمایشگاه تخصصی است در این coronaviruses از اوایل 2000s. آنها تخصص در این منطقه,” او گفت: به نقل از.

تئوری ویروس نشات گرفته از ووهان آزمایشگاه انجام شده است دور در سراسر جهان است. هفته گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز تمدید اذعان او به فاکس نیوز گزارش گفت: coronavirus ممکن است به طور تصادفی به بیرون درز توسط کارآموز کار در ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است.

منحصر به فرد گزارش ایسنا بر اساس منابع بی نام ادعا کرد که هر چند لکه ویروس رخ می دهد به طور طبیعی در خفاش ها است و نه زیستی-سلاح آن را مورد مطالعه در چین بدنام آزمایشگاهی در ووهان.

اولیه انتقال این ویروس در خفاش به انسان, اخبار, کانال اتهام. آن اضافه شده است که “بیمار صفر” مشغول به کار در آزمایشگاه. آزمایشگاه کارمند بود به طور تصادفی آلوده قبل از گسترش این بیماری در میان مردم عادی در خارج از آزمایشگاه در شهر ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de