فرانسه می گوید اتحادیه اروپا coronavirus بازیابی صندوق برای تامین مالی مشترک بدهی

اتحادیه اروپا و وزرای مالی توافق کرده اند که به یک بهبود اقتصادی طرح برای coronavirus بحران که در فرانسه گفت: به طور ضمنی درب باز می شود به طور مشترک صادر بدهی و که او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک موفقیت است.

به توافق رسیده بود تنها پس از آلمان و فرانسه با غلبه مخالفان از هلند به بحران برنامه ریزی در طول ماراتن مذاکرات.

توافق نهایی اجتناب صریح اشاره ای مشترک صادر بدهی که نفرت را به هلندی, اما وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: آن را به طور ضمنی وجود دارد. Le Maire به خبرنگاران گفت: پس از مذاکرات با منطقه یورو همتایان اروپایی که عضو اتحادیه توافق کرده بسيج در مجموع 1 تریلیون یورو ($1.09 تریلیون دلار).

نیمی از این مبلغ خواهد بود در دسترس ساخته شده در کوتاه مدت و بقیه می آیند از یک مشترک جدید بازیابی صندوق که فرانسه را به مجموعه ای به عنوان پیش شرط برای تصویب آن به طور کلی بسته است.

جزئیات مذاکره

هر چند صندوق جزئیات باقی می ماند به مذاکره شود در ماه های آینده, Le Maire گفت: توافق نهایی ضمنی که این امر می تواند تامین مالی مشترک به عنوان بدهی وجود دارد هیچ راه دیگری برای تامین مالی بلند مدت بازسازی اقتصادی است.

“چه کسی به افزایش بدهی ؟ وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است که باقی مانده است به تعیین خواهد شد. اما من یک اعتقاد راسخ است که این صندوق به دیدن نور روز وجود خواهد داشت و بدهی های مطرح شده به طور مشترک در یک فرم است که باقی مانده است به تعیین خواهد شد,” Le Maire گفت.

او افزود که این توافق سند مرجع به نوآورانه ابزارهای مالی که موضوع مذاکرات در طول 15 ساعت در را باز کرد و برای اولین بار به طور مشترک صادر بدهی. “این بدان معنی است آنچه در آن به معنی. تنها ابزار است که هنوز وجود ندارد در اروپا تامین مالی است که مشترک بدهی” Le Maire گفت.

نه یوروباندز

او اصرار داشت که مشترک بدهی نه به مقدار یوروباندز – متنفر توسط هلندی و دیگر شمال دولت های اروپایی – به دلیل آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تامین مالی آینده صرف به jumpstart کشور’ اقتصاد و نه گذشته ولخرجی.

کشور قادر خواهد بود به استفاده از این صندوق بر اساس چه مقدار از آنها آمار coronavirus بحران, اما کمک به این امر بستگی دارد به اندازه اقتصاد خود را که به معنای ایتالیا و اسپانیا خواهد به نفع ایستاده, Le Maire گفت.

او گفت که این صندوق باید در ظرف شش ماه است که اگر کل مبلغ باقی مانده به تعریف و 500 میلیارد یورو به نظر می رسید مناسب است.

($1 = 0.9205 یورو)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im