فاکس Sean Hannity, تاکر کارلسون و Laura Ingraham هر یک از دیدن بالاترین امتیاز هفته تا کنون در میان پایان استیضاح حماسه

فاکس نیوز در زمان نخست میزبان Sean Hannity, تاکر کارلسون و Laura Ingraham همه شکست خود را نشان می دهد مربوطه پرونده برای مخاطبان متوسط اندازه هفته گذشته به عنوان رئیس جمهور تهمت را استیضاح دادگاه آمد ،

Hannity, که نشان می دهد به طور منظم پربیننده ترین برنامه در کابل نیوز, به طور متوسط 4.9 میلیون بیننده با توجه به Nielsen Media Research. کارلسون بود نه چندان دور در پشت خود شبکه همکار با متوسط 4.7 میلیون بیننده در هفته گذشته و Ingraham, به دنبال, به همین ترتیب گرفتی 4 میلیون معیار.

سه نخست-زمان میزبان در مجموع به طور متوسط مخاطبان از 4.4 میلیون بیننده که منفجر دور کابل دیگر رسانه های خبری. MSNBC که اول وقت صف ویژگی های Chris Hayes, Rachel Maddow و لارنس o’donnell, به طور متوسط 1.6 میلیون بیننده اندکی چشم انداز مثبت از هفته قبل است.

در مقایسه با سی ان ان که در زمان نخست میزبان شامل Anderson Cooper, Chris Cuomo و به لیمو در آمد سوم با مخاطبان به طور متوسط 1.2 میلیون نفر است. شبکه میزبانی هشت سالن های شهر با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در زمان نخست آخرین چهارشنبه و پنج شنبه. حوادث در زمان در نیوهمپشایر جلوتر از دولت سهشنبه اولیه.

در هفته گذشته هر یک از خروجی گرفت در آیووا قفقاز و متعاقب آن افتضاح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه خود را تبرئه توسط سنا و دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر