فاکس Maria Bartiromo: منابع می گویند مایکل فلین خواهد بود “به طور کامل تبرئه این هفته’

این هفته در شکل دادن به بحرانی یکی برای بازنشسته سرهنگ ژنرال مایکل فلین.

“اخبار: منابع tell me [فلین] خواهد بود به طور کامل تبرئه این هفته است. آن را در مجموع تقلب. یک راه اندازی شده است. بیشتر فردا” توییتی فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo در روز یکشنبه.

در یکی دیگر از جیر اذیت کردن روز دوشنبه نسخه ای از او روز صبح روز هفته نشان می دهد صبح با ماریا, Bartiromo شامل هشتگ “#GeneralFlynn” همراه با یک لیست از مهمانان از جمله چند قانونگذاران.

پیش از آن در روز در آخر هفته فاکس نیوز نشان می دهد صبح روز یکشنبه آتی, Bartiromo اشاره کرد در طول یک مکالمه با تشکر. Devin Nunes که این امر می تواند یک “مهم” هفته برای فلین.

کالیفرنیا کنگره که بالا جمهوریخواه در خانه هوش کمیته گفت: متهمان یک پرونده را به دادگاه ارائه شده در فلین مورد چهار موجود exculpatory شواهد و آمریکا اشاره کرد وکیل برای منطقه شرق میسوری جفری جنسن بود که انتخاب شده توسط دادستان کل ویلیام بار در ژانویه سال 2020 است بررسی فلین مورد.

CBS اخبار ارشد تحقیقی خبرنگار کاترین Herridge همچنین گزارش روز یکشنبه که روز جمعه تشکیل پرونده خواهد بود “مهم” برای روز های آینده.

“جلب توجه سهشنبه تشکیل پرونده فلین مورد @CBSNews گفت: مهم برای روز های آینده. AG بر کارگردانی میسوری آمریکا به بررسی FBI پرسنل ‘ارتباطات و یادداشت ها, در, بخش, برای تعیین اینکه آیا شواهد کلیدی نکردن. اسناد تحت مهر و موم اما ممکن است تغییر کند” او هنوز توییتی.

هفته گذشته تیم حقوقی برای فلین رهبری سیدنی پاول ادعا کرد که به تازگی منتشر شده و شواهد نشان میدهد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی شد “راه اندازی” توسط FBI.

فلین, 61 است که مبارزه برای اخراج مورد دولت در برابر او که ناشی از روسیه بررسی است.

او التماس کرد گناه در ماه دسامبر 2017 برای دروغ گفتن به محققان در مورد گفتگو با دیپلمات های روسیه سرگئی Kislyak در تحریم های روسیه و سازمان ملل متحد قطعنامه ای در اسرائیل است. اما در ماه ژانویه گفت که ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن دی سی است که او “بی گناه این جرم است.” او در زمینه برداشت خود را از گناه پس از وزارت دادگستری خواسته قاضی به حکم فلین تا شش ماه در زندان هر چند پس از آن گروه گفت: آزادی مشروط نیز مناسب خواهد بود. پاول فشار برای اخراج خود را در مورد با این استدلال FBI ناعادلانه درمان فلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net