چهار چیز به دیده بان برای روز شنبه: بلومبرگ پی اس های بایدن-ساندرز تقسیم و وارن در

Dynamics در دموکراتیک ریاست جمهوری در حال تغییر از توجه به نظر سنجی و نامزد ذکراست به اعداد سخت.

بین 14 متحده به علاوه قلمرو ساموآی آمریکا و دموکرات ها رای گیری خارج از مسابقات در هر منطقه از کشور در روز سه شنبه را به حساب 1,357 متعهد نامزدی نمایندگان حدود یک سوم از کل. دو تا از بزرگترین متحده رای گیری در حال تگزاس است که 228 نمایندگان برای grabs و کالیفرنیا با 415 نمایندگان. داوطلبان باید برای به دست آوردن 15 درصد حمایت ایالتی یا منطقه ای برای کسب درآمد داشت.

در اینجا چهار چیز به دیده بان به عنوان اعلام نتایج:

مایکل بلومبرگ بالا-هزینه های مبارزات انتخاباتی قرار داده به آزمون

بلومبرگ سابق نیویورک شهردار قلم چهار نامزد مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی به جای امید بستن به استفاده از دلار خود را به 56 میلیارد دلار ثروت به سعی کنید به حرکت شبیه چمچه زنی در حمایت از نماینده غنی شنبه متحده و فراتر از آن.

او بیش از نیم میلیارد دلار صرف تبلیغات پس از او وارد مسابقه در اواخر ماه نوامبر و بزرگ بالا پرداخت می شود کمپین کارکنان بیش از 2000 نفر رو داشته بلومبرگ به مقام سوم در RealClearPolitics دمای اولیه انتخابات در 15٪.

پنج شنبه آزمون, آیا بلومبرگ قالب-شکستن بالا و هزینه های استراتژی ترجمه به تصویب نمایندگان.

شرق و غرب تقسیم در جو بایدن و برنی ساندرز پایگاه

جمعیت شناختی و ایدئولوژیک تفاوت در سراسر مناطق جغرافیایی تنظیم شده برای افزایش سوسیالیستی سناتور ورمونت در کشورهای غربی و معاون رئیس جمهور سابق در جنوب متحده است.

حدود 40 درصد از رای دهندگان در کالیفرنیا و تگزاس است که انتظار می رود به اسپانیایی و لاتین رای دهندگان جمعیتی که ساندرز برنده بیش از 30 امتیاز در نوادا قفقاز. ساندرز آگهی نظرسنجی های اخیر در این دو کشور.

بایدن به نظرسنجی آگهی در کارولینای شمالی و جورجیا و فلوریدا — ایالات شبیه به کارولینای جنوبی که در آن او جای کسی را گرفتن ساندرز نزدیک به 30 امتیاز در آن رای دهندگان پایه میانه تر و دارای درصد بالایی از رای دهندگان جمعیتی که با آن بایدن معمولا منجر می شود.

جو بایدن افزایش از پیت Buttigieg و ctq تاییدیه

پس بدون زرق و برق تک رقمی پس از اتمام در کارولینای جنوبی در روز شنبه سابق South Bend, ایندیانا, شهردار و مینه سوتا سناتور کاهش یافته و خارج از مسابقه در یک روز از هر یک از دیگر و تایید بایدن روز دوشنبه در یک آشکار پیشنهاد برای جلوگیری ساندرز از گردآوری زیادی نماینده منجر شود.

معلوم نیست اگر چه سابق Buttigieg و Klobuchar هواداران را به شدت مهاجرت به بایدن. صبح مشورت نظرسنجی در بر داشت که ساندرز بالا بود دوم-انتخاب انتخاب کنید در میان Buttigieg حامیان در حالی که ایالت ماساچوست الیزابت وارن گره خورده بود با بایدن به عنوان دومین-محبوب ترین فیلم دوم-انتخاب انتخاب کنید.

می توانید وارن نگه ماساچوست?

آخرین ماندگار زن نامزد در این مسابقه تلاش برای ماندن در ریاست جمهوری را انتخاب کنید در میان دموکرات ها در ایالت ماساچوست به عنوان ساندرز حرکت در روی چمن. به امید سیمان خود را به عنوان مورد نظر جناح چپ نامزد ساندرز برگزار شد دو تظاهرات در دولت در روز جمعه و شنبه.

ساندرز آگهی وارن با 4 امتیاز در RealClearPolitics متوسط ماساچوست نظر سنجی.

وارن کمپین روز یکشنبه با انتشار یک یادداشت و توضیح داد که چگونه قصد دارد به پیروزی حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری اشاره به انتظار از یک رقابت کنوانسیون. اما اگر او نمی کند و او را برنده اصلی دولت او احساس خواهد کرد افزایش فشار به خروج در این مسابقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>