DES MOINES, آیووا — آن را در اینجا در نهایت.

اولین دموکرات نامزد ریاست جمهوری راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه جولای 2017. در حال حاضر آیووا caucusgoers شده اند که بی وقفه harangued توسط مبارزات نظرسنجی و خبرنگاران برای بیش از یک سال را در روز دوشنبه در وزن که نامزد آنها می خواهند به رئیس جمهور تهمت برای کاخ سفید در پاییز.

فرایند اولیه است محدودتر هم به لحاظ تاریخی شلوغ زمینه پایین به یک اندازه قابل کنترل. اما طبیعت غیر قابل پیش بینی از قفقازطراحی شده برای تشویق شرکت کنندگان به تغییر ذهن خود و غیر معمول تعدادی از مردم آیووا نمایندگان شان که هنوز بلاتکلیف قبل از باز کردن 2020 نامزدی مسابقه ذخیره کردن زمین برای یک سواری پر از دست انداز در سراسر این اولین خط پایان.

در اینجا چهار مشاهدات به نگه داشتن در ذهن در جلسه شب:

قوانین جدید و تعداد بلیط های خارج از آیووا

قفقاز پیچیده هستند.

نامزدها باید به جلو و 15% پشتیبانی در سایت های منحصر به فرد پراکنده در سراسر آیووا, آیا آن را در محلی در سالن تربیت بدنی مدرسه یا کلیسا زیرزمین باقی می ماند و ماندگار در دولت 1,678 و حقيقت است. حامیان نامزدها که در پاییز کوتاه می تواند “یک تراز” با مدعی دیگر با خود و دوستان و همسایگان و برگزارکنندگان کمپین اغلب در تلاش برای گول زدن آنها را به پیوستن به خود امیدوار گوشه.

این قفقاز معمولا به عنوان یک مکانیسم برای محدود میشه اما در این سال نیست.

برای اولین بار آیووا حزب دموکرات را فاش اولیه شمارش آرا از اولین و آخرین صف بندیدر علاوه بر این به این نتیجه ایالتی و ملی نماینده تخصیص. این اطلاعات اضافی نقاط همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاهارائه پایین لایه نامزدها با مجموعهای از بهانه ای برای یک عملکرد ضعیف و دلیل برای ماندن در رقابت است.

برخی از نامزدها با شات مناقصه در حال حاضر با توجه به بالا در آیووا با تمرکز تلاش های خود را به جای در نیوهمپشایر اولیه انتخابات هفته آینده در فوریه. 11. دیگران مانند ایالت مینه سوتا ctq گفت: این آخر هفته آنها را به رقابت در دومین مسابقه “بدون توجه به آنچه.”

“البته من قصد دارم وجود دارد. ما باید قوی عمل وجود دارد و پس از آن فراتر رفتن از” Klobuchar, 59 گفت: فاکس نیوز یکشنبه.

Klobuchar و مرکز و چپ رای

حتی بدون انتشار مشهور, آیووا, نظرسنجیسنگین انتظارات قرار داده شده اند و بر شانه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, 77 و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز, 78, to nab کثرت آیووا 41 نمایندگان برای grabs در شب دوشنبه.

با نامزدهای نیاز به یک اکثریت از چرخه کل موجود 3,979 نمایندگان به امن نامزدی بایدن انتخاباتی است flatlining در حالی که ساندرز است که اوج در لحظه مناسب. این فصل چند ساله جلو-دونده ها رو به با به رسمیت شناختن نام هستند به دنبال سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, 38 و ماساچوست ایالت الیزابت وارن, 70.

در عین حال آن است که Klobuchar است که در آیووا dark horse.

با توجه به Monmouth University, نظرسنجی بایدن و ساندرز می تواند تا 22% پشتیبانی هر کدام اگر او و کارآفرین اندرو یانگ, 45, رسیدن به 15% آستانه در طول یک حوزه را در دور اول رای گیری. اگر او و یانگ می زدم از مشاجره اما بایدن دریافت 29 درصد به ساندرز 25 درصد در تراز دوم.

شایعات از یک حزبی اتحاد بین بایدن و Klobuchar اردوگاه که در آن جفت ارز خواهد متعهد caucusgoers باید دیگر از دست دادن زنده ماندن وضعیت به سرعت تمام شد و بارها و بارها نقض توسط نامزدها.

“هیچ می پردازد. در واقع آنها فقط با نزدیک شدن به کسی که همسو با کمپین ما است و ما کارکنان و برخی از شب در Des Moines از آنها خواست تا در مورد آن. او گفت: هیچ. گفت: ما هیچ. هیچ معامله” Klobuchar روز یکشنبه گفت.

همچنین سازمان دیده بان برای اسب-تجارت بین چهار مدعی یانگ و همکار تاجر تام Steyer, 62.

لیبرال شتاب

فراگیر سوال از 2020 دموکراتیک اولیه این است که آیا بهترین راه برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر با یک مرکز-چپ و یا لیبرال تر نامزد در بالای بلیط.

در حالی که قفقاز تمایل به ارائه زمینه مناسبی برای فعالان خود را به دفاع از نفوذ یک ساندرز پیروزی در آیوا به دنبال قوی نشان دادن خود را در کشور همسایه ایالت نیوهمشایر می تواند پایان دادن به حدس.

هر چند وارن به درگیری با او متحد ایدئولوژیک ساندرز در هفته های اخیر و رای گیری اعداد را تضعیف جامد تفرج در آیووا می تواند به تقویت استدلال خود را که دموکرات ها باید ایستاده برای یک “انقلاب” و “بزرگ ساختاری” تغییر به جای تکه تکه پراگماتيسم است.

با وجود تماس برای وحدت میان جناح های مختلف حزب در تحولات مانند گزارش که سابق وزیر خارجه بود با توجه به یک دوم ریاست جمهوری پیشنهاد شواهدی وجود دارد که شکاف همچنان وجود دارد بین اعضاء.

حضور در جلسات است که می تواند ساعت ها در سرما مه شب

آن نیست پیشگامانه نشان می دهد که قفقاز و انتخابات به طور کلی بیشتر لولا در حضور, اما این که چرا این درست است.

هفته گذشته در پردیس دانشگاه در آیووا ساندرز هشدار داد حامیان او بسیاری از آنها جوان و caucusing برای اولین بار است که اگر نرخ مشارکت بودند پایین “ما در حال رفتن به از دست دادن — ساده به عنوان که.” این مسائل نشان می دهد که آیا آنها انحراف بزرگتر و یا کوچکتر که آیا آنها یک مدرک دانشگاهی یا نه و بایدن در مورد اینکه آیا آنها شناسایی به عنوان کاتولیک. اما در جلسه دولت که در مناطق روستایی بیشتر از نوسان پرجمعیت شهری, آنهایی, شبیه کالج انتخاباتی آن نیز مهم است که در آن آنها نشان می دهد.

حضور یک بارومتر برای شور و شوق رفتن به انتخابات عمومی به عنوان به خوبی.

رکورد مشارکت در طول سال 2018 midterm چرخه دیده می شد به عنوان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول ، با آب و هوا انتظار می رود خفیف در شنبه, شب, حداقل, آیووا, استانداردهای دموکراتیک استراتژیست های سیاسی و مفسران را توجه داشته باشید از چگونه بسیاری از مردم جمع آوری و به کمیته های پارلمانی و یا اینکه آیا آنها رشد کرده خسته از واشنگتن و سیاسی بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im