سابق کاخ سفید پزشک: جو بایدن ‘ممکن است’ شناختی آزمون

سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون گفت: معاون رئیس جمهور جو بایدن ممکن است نیاز به انجام شناختی آزمایش را به منظور اثبات او ذهنی قادر به دست زدن به ریاست جمهوری.

جکسون که در حال حاضر یک نامزد برای یک خانه در ایالات متحده صندلی در تگزاس ساخته شده این پیشنهاد پس از نامزد حزب دموکرات به اشتباه گفت که او در حال اجرا بود برای سنا.

“به یاد داشته باشید شناختی آزمون دادم realDonaldTrump? او aced! برای تلفن های موبایل مانند کسی دیگری ممکن است نیاز به برخی از تست انجام می شود!! ترسناک!!,” جکسون در توییتر نوشت سه شنبه. این نقل قول در توییت از جکسون شامل یک ویدیو از بایدن خطاب به حزب دموکرات کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب شام.

“شما آنهایی که فرستاده باراک اوباما به ریاست جمهوری. و من ساده گزاره اینجا هستید:: من اینجا هستم تا به شما برای کمک شما” بایدن خواسته از مخاطبان است. “من از کجا آمده, شما نمی توانید به دور مگر اینکه شما بخواهید. نام من جو بایدن. من نامزد حزب دموکرات برای این کشور ایالات متحده آمریکا. من نگاه بیش از. اگر دوست دارید آنچه می بینید کمک کند. اگر نه رای برای دیگر بایدن. به من یک نگاه هر چند خوب است؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت روانی نیز بوده است به سوال نامیده می شود توسط منتقدان و کارشناسان پزشکی که او را مورد بررسی قرار.

جکسون بود کاخ سفید از پزشک های 2013-2018 انجام دهد تحت هر دو رئیس جمهور باراک اوباما و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال آخر خود را Jackson گزارش داد که تهمت بود خوب جسمی و روانی شکل بر اساس نتایج حاصل از آزمون شناختی.

جکسون نامزد دریافت جایزه بود به عنوان وزیر وزارت امور جانبازان اما انصراف او از نظر او متهم به شرب در این کار بیش از تجویز دارو و تسهیل خصمانه محیط کار.

جکسون تبلیغ خود را نزدیک به سی او به عنوان تن به تن خود را به رای دهندگان تگزاس در 13th کنگره منطقه در Harley-Davidson فروشگاه در ویچیتا فالز در طول یک نامزد فروم در هفته گذشته.

“من فقط از کاخ سفید است. من مشغول به کار در کنار رئیس جمهور. من می دانم که تمام اعضای کابینه. من تلفن های همراه خود. من می دانم که رئیس ستاد مشاور امنیت ملی” گفت: جکسون است که در حال اجرا برای خانه صندلی در حال حاضر برگزار بازنشستگی ایران Rep. مک Thornberry.

“من می توانید انتخاب کنید تلفن من می توانید آنها تماس بگیرید,” او اضافه شده است. “همه آنها از دوستان من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>