سابق Washington Redskins مقامات متهم به آزار و اذیت جنسی توسط بیش از یک دوجین زنان

یک بمب در گزارش آب و هوای داخلی از Washington Redskins فوتبال سازمان مدعی است که مدیران سابق و مقامات بالا در داخل تیم ایجاد یک محیط کاری پر از آزار و اذیت جنسی و ترس است.

پانزده سابق کارکنان زن بودند ذکر شده در یک گزارش اختصاصی منتشر شده توسط واشنگتن پست روز پنج شنبه که جزئیات یک الگوی سوء استفاده کلامی و جنسی ناخواسته پیشنهادهای میرسد که مالکیت تیم رئیس جمهور دن اسنایدر.

این مقاله حول محور امیلی Applegate سابق هماهنگ کننده بازاریابی برای واشنگتن فوتبال باشگاه, که گفت که او را به پیوستن به دیگر کارکنان زن در حمام به دریچه ناکامی های خود را با نظرات در مورد ظاهر فیزیکی خود. Applegate بازگو چگونه او دستور داده شده بود در بیش از یک مناسبت به پوشیدن لباس “بنابراین مردان در اتاق چیزی برای نگاه است.”

“آن بدبخت ترین تجربه زندگی من” 31 ساله Applegate به این روزنامه گفت. “و همه ما تحمل آن, از آنجا که ما می دانستم که اگر از ما شکایت کرده و آنها به ما یادآوری از این وجود دارد 1000 نفر وجود دارد که می تواند ما را در یک ضربان قلب.”

زنان بسیاری از کسانی که نمی خواست فاش شود در این گزارش ادعا کرد که آنها تحت فشار بودند تا به لاس زدن با مشتریان برای افزایش فروش در واشنگتن سازمان است.

مدیران چند جمله لری, مایکل, باشگاه دیرین رادیو صدای الکس سانتوس تیم مدیر pro پرسنل مستعفی در اوایل این هفته در انتظار سوزاننده گزارش. مایکل که حاضر به صحبت با واشنگتن پستشد در یک گرم “میکروفن” در سال 2018 اظهار نظر در ظاهر فیزیکی یک کالج-سن کارآموز.

“من هرگز در بیشتر خصمانه و دستکاری منفعل-تهاجمی محیط … و من مشغول به کار در سیاست گفت:” جولیا Payne معاون رئيس جمهور سابق ارتباطات برای این تیم که همچنین به عنوان دستیار دبیر مطبوعاتی در دولت بیل کلینتون.

Applegate متهم سابق افسر ارشد عامل میچ Gershman از trivializing مشکلات فنی او مواجه می شوند در کار و به طور معمول افتخار بدن خود را. Gershman رد اتهامات.

“من به سختی حتی به یاد داشته باشید که به او” Gershman گفت. “من فکر ردسکینز یک محل عالی برای کار.”

اسنایدر که شایعه شده بود در outs با لیگ برای سال عملکرد ضعیفی در یکی از NFL بالا بازارهای رسانه ها حاضر به شرکت در یک مصاحبه با واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de