سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار ریک دروازه می پرسد برای خدمت به بقیه از حکم زندان در خانه بیش از coronavirus نگرانی

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی معاون رئیس ریک گیتس خواسته است به خدمت او باقی مانده حبس در خانه حبس بیش از ترس از ابتلا به کوروناویروس.

گیتس که محکوم به 45 روز در متناوب بازداشت در ماه دسامبر پس از همکاری با مشاور ویژه سابق رابرت مولر تحقیق در انتخابات روسیه دخالت درخواست در روز یکشنبه. چرا که او در خدمت حکم او در تعطیلات آخر هفته و رود خانه در طول هفته او در مورد قرارداد و انتقال این ویروس به همسرش که سرطان دارد.

“عظیم اجتماعی و اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر در حال غم انگیز و باری از دوش آنها قرار داده شده بر روی آقای گیتس و خانواده اش حکم اصلاح وضعیت خود را مشروط شدن” وکیل خود نوشت. “آقای گیتس در حال حاضر باید ارائه اضافی برای مراقبت از خانواده خود را برای آینده قابل پیش بینی در حالی که همسر او همچنان او را برای درمان و بهبودی از سرطان است.”

این سی باراک اوباما نمی مخالفت با درخواست. ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون از واشنگتن باید تایید هر گونه تغییرات به دروازه آن جمله است.

دروازه گناه التماس کرد در سال 2018 به توطئه برای دروغ گفتن به محققان و برای کار با پل Manafort را از نظر مالی جعلی اوکراین لابی عملیات. او یکی از مهم ترین همکاران در Mueller را بررسی است. هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از روز خود را به حکم او در حال حاضر خدمت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im