پیشین نوشته. دارل عیسی به احتمال زیاد به بازگشت به کنگره

سابق کالیفرنیا در کنگره دارل عیسی هنگامی که در میان شدیدترین دشمنان جمهوری خواه از دولت اوباما یک گام نزدیک تر به بازگشت به کاپیتول هیل.

عیسی در روز سه شنبه به پایان رسید دوم در همه حزب اصلی برای کالیفرنیا 50th کنگره منطقه که در مرکز و شمال شرقی بخش هایی از سان Diego شهرستان و بخش کوچکی از شهرستان ریورساید. Issa, 66 است که جلوتر از اصلی خود را جمهوری خواه رقیب کارل DeMaio سابق سن دیگو عضو شورای شهر و, رادیو, نشان می دهد بحث میزبان 5000 نفر رای. رهبر در این جنگل اولیه حزب دموکرات عمار Campa-نجار در زمان استفاده از تقسیم بین هر دو خواهان به دست آورده و 34 درصد از آرا.

اما در منطقه خم به شدت از حزب جمهوری خواه نادر در اعماق آبی کالیفرنیا. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 ضرب و شتم رقیب دموکرات هیلاری کلینتون وجود 54 درصد به 40 درصد است.

صندلی باز است به دلیل آن مستاجر برای 11 سال گذشته سابق جمهوری خواه در کنگره دانکن هانتر جونیور, استعفا داد و در ماه ژانویه پس از ورود به مذاکرات و توافق با دادستان فدرال برای سوء استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی.

عیسی یک ماشین زنگ نجیب زاده و یکی از ثروتمندترین اعضای کنگره در طول 2001-2019 تصدی قبلا نشان داده ساحلی منطقه در شمال سن دیگو و جنوب شهرستان نارنجی. اما سیاسی زمین منتقل شده و در دراز مدت ایران دژ و پس از تماس نزدیک خود را در سال 2016 انتخاب مجدد پیشنهاد عیسی به نام آن واریز شده پس از سال 2018 است.

در حال اجرا در بیشتر جمهوری خواه جامد زمین او را مورد علاقه برای ماه نوامبر بیش از Campa-نجار سابق مقامات دولت اوباما که از دست شکارچی در سال 2018 است.

“هنوز هم در جریان است و ما نیاز به مطمئن شوید که هر رای شمارش است. اما نتایج تا کنون بسیار دلگرم کننده و من فروتن با حمایت فوق العاده ای. با تشکر از شما!,” عیسی توییتی صبح روز چهارشنبه.

به طبخ سیاسی گزارش در حال حاضر نرخ منطقه استوار خواه. در سال 2018 زمانی که بسیاری از جمهوری خواهان کالیفرنیا خود را از دست داده کرسی های دموکرات ها در طول سال از “موج آبی,” شکارچی بود که تحت نظارت قانونی در آن زمان موفق به پیروزی گروههای بیش از Campa-نجار با یک تفاوت کوچک است.

عیسی صرف بخش عمده ای از خانه خود را حرفه ای به تاریخ در اکثریت است. پس از آمریکا و برنده کنترل مجلسی در سال 2010 عیسی شد رئیس مجلس نظارت و دولت اصلاحات کمیته. او به رهبری, تحقیق در مورد دولت اوباما در چندین جبهه از جمله دارایی های مشکل برنامه امداد و سریع و خشمگین تفنگ-در حال اجرا رسوایی, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>