سابق اوباما مشاور پیش بینی کرد در نزدیکی رکورد مشارکت مردم برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که خواهد شد ‘بسیار خطرناک’ به بایدن

یک مشاور سابق باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا معتقد است رئیس جمهور تهمت را ببینید یک رکورد مشارکت در انتخابات از حامیان آمده نوامبر.

دیوید Plouffe بود که اوباما در سال 2008 مدیر کمپین و رفت تا تبدیل به یک مشاور ارشد در کاخ سفید در گفتگو با فاکس نیوز روز شنبه و گفت: coronavirus و تلاش اقتصاد را نگه نمی تهمت حامیان دور از صندوق های رای.

“شما نگاهی به وضعیت اقتصادی و بگو: چگونه می توان یک وقت برنده شدن در آن است؟’ اما شما می دانید که هیچ کس را سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای آسیب,” او توضیح داد. “من فکر می کنم اگر شما می توانید خود را در پاسخ به بحران در پای خود و اتصال آن به اقتصاد, من فکر می کنم که برخی از باد مخالف او برای اجرا به.”

Plouffe افزود که رئیس جمهور است “بسیار خطرناک” را به عهده گرفت و نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به دلیل قوی رای دهندگان پایه.

“اما” Plouffe ادامه داد: “تقریبا بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد [سوال] می تواند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده ویسکانسین? او می تواند برنده میشیگان ؟ او می تواند برنده پنسیلوانیا? او می تواند برنده فلوریدا? حتما دلیل خود را پایه بسیار جامد است. و من فکر می کنم او به نوبه خود از رای دهندگان تقریبا در یک سطح تاریخی از طرف او به طوری که او بسیار خطرناک است اگر شما در حال جو بایدن.

“وجود دارد هیچ چیز او [بایدن] می توانید در مورد آن انجام دهد. او را در دفتر. او یک فرماندار. او رئیس جمهور است. و از روی صدق و صفا Andrew Cuomo, گاوین Newsom … دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شهروندان می خواهیم به شنیدن از کسانی که مردمی زیرا آنها مردمی در تصمیم گیری,” او اضافه شده است.

یک واشنگتن پست/ABC نظرسنجی از پایان ماه مارس یافت ثبت نام رای دهندگان اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن به “دسته” هر دو اقتصاد و coronavirus همه گیر بیش بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de