سابق NHL بازیکن و تحلیلگر فایل طرح دعوی در دادگاه متهم NBC از جنس مخالف تبعیض

سابق NHL بازیکن و ورزشی تحلیلگر جرمی Roenick واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر NBC Sports ادعا که این شرکت از کار اخراج او چرا که او راست است.

طرح دعوی در دادگاه که پرونده در دادگاه عالی نیویورک روز جمعه ادعا کرد که Roenick اخراج شد برای ساخت صریح سخنان در حالی که دیگر NBC همکاران که همجنسگرا هستند اجازه داده شد به نگه داشتن شغل خود را پس از رفتار مشابه. Roenick ادعا کرد که او به دلیل اخراج او باز است حامی رئیس جمهور تهمت و راست ،

Roenick اخراج شد و پس از او به شوخی در مورد داشتن سه نفری با همسر و همکار و کاترین Tappen, در حالی که در Barstool ورزشی پادکست Spittin Chiclets در ماه دسامبر. Roenick به صریح و روشن جزئیات در این بخش گفت: “من شنا با همسر و کاترین و آنها را حالا و آنها نگاه f—در’ smokin را’. باسن و سینه ها در همه جا. آن بزرگ است.”

Roenick عذرخواهی پس از پادکست پخش و اخراج شد در مدت کوتاهی پس از ساخت عذرخواهی. طرح دعوی در دادگاه اظهار داشت که NBC Sports نقض Roenick قرارداد چرا که شبکه نیست باید خوب شود او را به آتش کشیدند و نمی تواند او را با یک زمان معقول به اصلاح رفتار خود.

طرح دعوی در دادگاه نیز اشاره کرد که تارا Lipinski و جانی ویر استفاده مبتذل زبان و ادعا کرد که دو نفر داشتن امر در حالی که ارائه پاتیناژ پوشش NBC Sports اما از کار اخراج شدند. Roenick قبلا برجسته ویر نظرات به عنوان شواهدی از تبعیض است. سابق بازیکن هاکی گفت که ویر “است و می توان گفت هر چه.”

Roenick همچنین ادعا کرد که حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن تحت تاثیر خود قرار گيرند. او ادعا کرد که او خواسته او را سرپرست سام سیل اگر او می تواند صحبت می کنند در جمهوری 2016 کنوانسیون ملی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی. به او گفته شد که چنین سخنرانی را منعکس ضعیف در این شرکت است.

“من نمی گویم آنچه شما می توانید انجام دهید. شما می دانید که شما برای کار. شما برای کار NBC. که نمی خواهد به نگاه خوب در خود NBC رکورد” سیل گفت: با توجه به Roenick.

Roenick بازی NHL برای هشت فصل است. او یک NBC مفسر ورزشی در سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de